The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т

#13
rudizl Wrote:
julianov83 Wrote:Аз точно там ги гледах. Благодаря ти още веднъж. Сега влизам направо през линка да го поръчам.
Да, ясно, имах предвид да поръчаш точно от този линк, защото съм се консултирал преди да избера, а и знам, че със сигурност работи. Другите две се ползват професионално, така че... Big Grin

Доста несполуки имаш. За CD-то- ако си на диск, натискаш да речем бутон 2, 3, 4... до 6, за да избираш слот за диск. Ак има повече от 1, то така се зареждат. Ще ти каже Insert disk... и пей сърце

Да, да поръчвам от твоя линк. А за СД - то - онзи човек, дето взе моето ми каза да пробвам така, обаче не се получава нищо. Явно и тук не съм случил - взел съм с един диск, но на фона на всичко останало това ми е най-малкия проблем. Ще ми се поне да поправя някак това, дето премигват бутоните и сменя станцията само, понеже се притеснявам да не окъси наистина някъде нещо и да стане по-голяма беля.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)