The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за S40 - първа генерация

#1
Heart 
Здравейте, надявам се бъдещи колеги!
Ще започна така, винагаи съм искал Волво Heart . Дори когато бях на 18 и взех книжка исках такава кола. Всичките ми авери, тогава ме подиграваха, че била "чичарска" и т.н. до този момент няколко пъти ми се разминава покупка на такъв автомобил, но сега съм по-близко от всякога. Ситуацията е такава, мога да закупя S40 първа генерация. Колата е купувана от мой близък през далечната 2001 година чисто нова и е доста гледана. Към момента е на 170 000 км напълно реални километри и с пълна сервизна история.
Автомобилът е с бензинов двигател 1.6 (105 к.с.). За съжаление това което срещам, като мнения и отзиви може да бъде синтезирано до (Остави я тази Каризма сглобявана в Холандия, много скъпа поддръжка, троши се, няма части, гори много, не върви) Общо взето все минуси! Тук се надявам някой да каже и позитивите Big Grin 

Много искам и най-накрая да си купя Волво (вярно V70 или XC70) все пак вече съм чичко Tongue
Имам и две малки деца и ме съмнява, че ще събирам целият универсал в колата.
Ще се радвам ако някой ми даде всякаква информация и станем колеги скоро.

п.с. Има ли шанс колата да е без изофикс?
Reply



Messages In This Thread
Съвет за S40 - първа генерация - by TAIF - 06-25-2019, 02:51 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)