The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Качествен чиптунинг директно от Германия отстъпка за форума

#61
bell Wrote:
Persizi Wrote:
arukard Wrote:Колеги, аз искам да попитам това ли е максимума за този двигател ?

Поради стечение на обстоятелствата аз си направих чипа на друго място заради което още съжалявам.
защо не споделиш къде и как чипоса, и най вече защо съжаляваш?!
Направих го при Лъчо от BMW форума. Нещата не станаха от първия път, първоначално като направиха първия чип колата гореше ужасно много. След това това преправяха още няколко пъти докато нещата станат. Сега е горе долу добре няма турбо дупка, върви добре от много ниски оборти, разхода е добър, но последно като я пробвах по магстралата не можа да вдигне повече от 170км/ч и много пушеше. Да се надяваме, че това последното е било от кофти нафта. Както и да е, мисълта ми е, че на друго място вероятно нещата щяха да станат от първия път без загуба на време и нерви. При Богомил не съм ходил, но той сега поне има дино и всичко може да се види черно на бяло.
mitko-v40 Wrote:Привет,обмислям да сложа и аз чип на V40 115k.Заслужава ли си от гледна точка-по нисък разход на гориво?
Както са ти казали, разхода пада ако се кара много леко. Моята при скорост 80-90км/ч ми даде 4.2/100. Но при всички положение мнението ми е, че си заслужава чип.
S80 2.0 D3
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)