The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на 850??

#1
Така както някои колеги знаят лятото ще се купува още едно Волво :!: :wink: Бях пуснал тема в раздела за 4хх и се бях насочил към 460 бодигард,но по случайност видях една обява 850 и видях,че са им паднали цените и на тях доста.Като кола досто повече ми допата 850 и то комби (макар,че нито съм семеен, пък и съм на 20години Big Grin ).Та искам малко да ме светнете за модела ако е възможно.
Интересуват ме следните неща:
-информация за двигателите (видове двигате (изключваме дизел),здравина на двигателите (кои е най-читав,че до колкото разбрах са 5 цилиндрови,а за тях чесно казано само лошо съм чувал) и естествено горед-долу среден разход :oops: )
-информация за купето (има ли проблеми с раждата, някакви дефекти и т.н. абе ощо взето които се сети нещо да казва Big Grin )
-и един доста болен въпрос как седят нещата с частите??Трудно ли се намират?По-скъпи ли са примерно от В40-ката и т.н.
П.П.1За сега съм замислил да не давам повече от 3000-3500 за кола такаче може и някой съвет дали си заслужава да се дават за 850 или са малко :wink:
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)