The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Харесват ми V40 кажете ми нещо за тях.

#1
Здравейте.
Нов съм тук.До месец карах фиат крома 2.5тди 95г.,ударих я лошо /секаха ми питя/ и я бракувах.Оглеждам сега за комби дизел и попаднах на Волво В40 1.9тди.Кажете ми как са,че съм се навил.Харесвам мъркащ мотор и карам винаги в ограниченито.Незнам дали е верно казаха ми,че на по-новите слагали мотори на Рено.За старите Волва знам,че са вечни коли.Още като малък найвен хлапак кат ми покажеха волво по-големите казваха,че пишело по мотора им "НЕ МЕ ПИПАЙ ШЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ"

Искам да разбера как им е подръжката,разход на гориво- + ,части,консумативи,здравина аве каквото ми е нужно като информация за бъдещ драйвар на волво.Ще се поровя междувременно докато ми драснете.Много ще съм благодарен.


Да ве извинявай те мислех да драсно от каде съм ма забрайх,толкоз съм превъзбуден към мисълта ми.От Търговище съм стува ми се че нема колега регистриран от тук.Инак има ги тез комбита.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)