The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прекарване на захранващ кабел към усилвател?

#21
traffic Wrote:я да ни поясниш защо масата трябва да е най къса, че нещо ми се губи като лекция Smile
иначе другото ми е ясно горе долу
Не знам къде си учил аудио уредби за автомобили, но ще се радвам да споделиш, че да ходя да го изуча и аз Wink Иначе, най-простото обяснение е със съпротивлението на кабела има една формулка в която участва дължината и тя е в числител, а това се учи около 9-ти клас (може и да не е тогава ама аз съм го учил околко 8-10 пъти и ми се губят вече Big Grin)
За дължината на масата, на някой места съм чел, че не е хубаво да е повече от 50см. Другия аргумент, както каза колегата MaxBass е икономията на материали...спестяваме около 3,5-4м..а може и повече проводник!
Наистина трябва да се обърне внимание на връзките, клемите да са качествени (пак говоря неща, които не спазвам..ама какво да се прави с ограничен бюджет). И да, индуцираният ток в сигналния кабел се превръща на шум, пращене и др такива.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)