The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 916 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Баса не се чува, когато багажника е затворен

#1
Здравейте!
Значи имам следния проблем!Замених всичките говорители в купето с нови, даже добавих 2 в таблото, до тук всичко ОК!Вързах си усилвателчето и басчето и до тук всичко пак ОК!Но след като пуснах музичката останах "приятно" изненадан от факта, че бас касичката в багажника почти не се чува!Обаче, когато отворя багажника, бас-а става доста добър и се чува доста добре!Когато го затворя баса отново затихва!?Говорителя не е кой знае какво Тъндър 25 см(по-добре от нищо) :oops: , ако не ме лъже паметта, но кутията е хоуммейд и точно тя ме притеснява(не съм правил и дори не знам дали е съобразена с размера на говорителя)!Не е затворена, т.е. има дупка да си дърпа въздух, но на Купето свиреше доста добре!Не ми се вярва, багажника да е чак толкова добре уплътнен, ако изобщо има значение!Ето и 3D какво представлява кутията:

П.П.Някой да има идея, защо аджеба става така?И как мога да го разреша?
П.П.1 Става въпрос за Волво С40 !!!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)