The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Калояново,писта "Дракон"

#11
LeecH Wrote:Кире, може да споделиш за хотела Smile

Естествено бре СтеФчоФ Big Grin
Ето линк към хотела- <!-- m --><a class="postlink" href="http://bghotelite.com/hotel-nord.855_bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://bghotelite.com/hotel-nord.855_bg</a><!-- m -->
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
Съвпада с датата за Пловдивската срещата тъй, че всички на пистата и всенародните празненства започват от събота Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#13
мале видях снимки на новата част от пистата ...То паркинг не е останал там Big Grin
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#14
Аз се питам докото тече техническия преглед, къде ще гледаме ГП на Китай от F1 :roll:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
100Y0 Wrote:Аз се питам докото тече техническия преглед, къде ще гледаме ГП на Китай от F1 :roll:
Е това вече е проблем Big Grin Big Grin А аз като гледам финансите с които разполагам...ще се видим направо на пистата Wink
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#16
Все някъде ще има телевизор, ще видим на място :wink: Big Grin . Старта на ГП е от 10,00ч. и до края на техническия преглед ще свърши.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#17
аз ще дойда, даже мога да взема с мене някой и друг пътник само не знам дали да е още от събота всичко зависи от финансийте ми
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#18
За мое голямо съжаление няма да мога да присъствам на състезанието (проблемите изникват, винаги, когато не трябва). Пожелавам ви успех и най-важното....да си прекарате добре Smile
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#19
Само да акцентирам, че се очакват валежи през уикенда, просто да се съобразите с това за да няма изненадани Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#20
Не се притеснявай,ледът ще е тънак и ще се топи от плама в сърцата и душата им.Нали от предната вечер ще са подгряли... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)