The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO T4 vs BMW 328i

#1
здравеите колеги на пат сам да си купа волво в40 т4 сас газов инжекцион на практика незнам нищо за този автомобил попитах разни сервизи казаха ми да не взимам такава кола не е била рентабилна пукали глави турбото свьршвало даите мнение по темата колата е нов внос от италиа доста запазена сас сервизна историа 186 000км.е благодаря
Reply

#2
За 3 години във форума не съм чул някой да се оплаче от спукана глава на Т4.Колите са супер.Това че е с газово ме навежда на мисълта че е на описаните от теб километри умножени по 2 поне, иначе ако всичко е наред с газовото ще даваш по малко кинти за гориво че е ламя.Чувал съм че по-стари газови уредби от италия имат проблем с поддръжката в БГ.
Както за всички коли с турбини турбото е слабо място в зависимост от предния собственик как е карал колата.Т4- ките преразполагат към по-темпераментно шофиране.Напиши от къде си за бъдеш насочен към сервиз за оглед на колата.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
Аз сам от Велинград колата е доста запазена няма скасано по салона Волвата ми харесват но както казах незнам нищо за тях интересуваме разхода на гориво на ГАЗ и БЕНЗИН в града и изван него и наи вече Т4-ката може ли да накаже БМВ Е36 328И в нашиа град ги има доста и ще сам щаслив ако ги шамаросам.Бих качил снимки на колата но едва от вчера сам вав форума и още незнам как.
Reply

#4
Ами Т4 е 200 кончета.При купе 1300 кг си е резачка.Разхода на газ е с около 10% повече от на бенз.BMW 328 са 193 коня така че си им в категорията.За качването на снимки:
1.отдолу преди да изпратиш поста си натискаш-прикачи файл
2.избираш снимката от компа-open
3.добави файл
4.сложи вътре
5.изпрати
Само не разбрах купил ли си я вече или не.Дай снимки да я видим!!!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#5
Пукали глави,а !? Хахахахах май на тия в сервиза са им спукани главите ми се струва... Та колата си е перфектна незнам тази, която си гледал как е. Покарай я малко виж как е турбото лепва ли те към 2300-400об. Виж дали не се чуват разни странни шумове от мотора и така. Относно разход на гориво не е такава ламя както я изкарват или поне аз не съм усетил да е. Извънградко е 7 и малко отгоре, а градско средно ми дава малко над 10, но карам и по околовръстното и в центъра така че затова ти го казвам средно. Относно дали може да мине 328 не съм пробвал, но на Т4 му е много труден старта от място, но от летящ би трябвало да го тупнеш.
'98 S40 T4 - 173.5 whp -> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc">http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc</a><!-- m -->
Reply

#6
                    не сам е купил още ето и малко снимки
Reply

#7
Колега, само не разбрах какви пари и искат за Т4-ката?
'98 S40 T4 - 173.5 whp -> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc">http://www.youtube.com/watch?v=MgEc1gSBEkc</a><!-- m -->
Reply

#8
искам да попитам на каква цена може да се намери такова Волво каде мога да мина сервиз да се провери турбото очаквам много от тази кола дано ми оправдае очакваниата
Reply

#9
Виж в мобилето има една червена от Швейцария дават я за 4600лв. като ориентир за цена.Ако няма умрели кончета и турбината е здрава като и направиш пълно обслужване с качествени консумативи абсолютно ти гарантирам че ще се оправдаят очакванията ти че и повече.Някой клубар от района да ти подскаже къде да я прегледаш.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#10
за сажаление в нашиа град няма фенове на Волво всички са на тема БМВ за това искам да ги шамаросам цената на колата е 4500лв кажете как ви се вижда на снимките които сам побликувал става ли???БЛАГОДАРЯ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)