The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на КОПРИНКА 8-10.07.2011

#21
JAMIX Wrote:На 2-03.07.2011 някои от Ст. Загорската група ще направят тренировачен риболовен лагер ,язовира се казва ,, Синята река" намира се между Бузовград и с.Средногорово . Да заповядат всички айлякчии обичащи природата... Ето и координати :
42°32'55.93"С
25°21'45.15"И [ATTACHMENT NOT FOUND]

Готов съм братле 02.07.2011 е след 45мин.
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#22
Колеги, айде някой ако може да ми напише, как се стига до мястото на яз. Копринка, нека обяснението е от разклона за Павел баня до мястото на язовира или ако то е преди този разклон, идваики от Карлово към Казанлък-от с.Гъбарево нататък, аз до разклона за Павел баня или до това село стигам без проблеми сам.
Reply

#23
joro the driver 17 Wrote:Колеги, айде някой ако може да ми напише, как се стига до мястото на яз. Копринка, нека обяснението е от разклона за Павел баня до мястото на язовира или ако то е преди този разклон, идваики от Карлово към Казанлък-от с.Гъбарево нататък, аз до разклона за Павел баня или до това село стигам без проблеми сам.

Здравей Жоро. Подминаваш разклона за Павел баня и караш в посока Казанлък още 3-4км. Има доста остър завой, който за теб е ляв.Този завой е на мост, ще се ориентираш по перилата. Има два варианта, да се отклониш в дясно преди или след моста-препоръчвам ти да се отклониш веднага след моста. След това караш в посока юг т.е. към язовира още ок. половин километър по неасфалтиран път. Ослушваш се за шум Wink /такъв ще има/ и се оглеждаш за волва от различни модели :mrgreen: . В краен случай звъниш по GSM и идваме да те посрещнем от главния път.Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#24
Благодаря за подробното обяснение Стойо, ще го намеря при всички случаи след такова точно упътване, за което ти благодаря. Предполагам, че то ще е полезно и за други колеги, иначе аз тия дни бях във Варна, ходих на срещата им, гостувах на бат Вальо, който също ми го обясни мястото на Копринка и прекарах незабравими 2 дни с него и варненската група.
Reply

#25
ша я видим тая работа...в петък след работно време Wink
п.п. незнам за вас ама тая Стоявата ракия вече зех да я сънувам Big Grin
Reply

#26
ей тая Стойовата ракия само ме дразните с нея , а аз дори да дойда няма да мога да я дегустирам ...мъка мъка...
Reply

#27
Внимавайте с тея сънища, че от много сънуване ще почнете да се будите с махмурлук Tongue
Приятно пекарване колеги...
Reply

#28
Между другото в петък, в колко часа ще има хора на мястото, аз ще пристигна около 21-22ч, защото жената до късно е на работа, а и да попитам за спането, някой ще може ли да предложи нещо като палатка, чувал или комби и т.н., но не хотел де, защото нямам никакво къмпинг-обурудване, а ми се идва този път много, ще нося само провизии, та да идвам ли спокоен за преспиването след купона.
Reply

#29
Някой охранява ли мястото? Smile Да не се окаже, че е заето. :oops:
Reply

#30
Ще пратим разузнавачи по-рано в петъчния ден, но ако е заето старото място ще намерим ново, места бол. Даже днес изникна една идея-казанлъшките срещи да ги правим вече на Синята река-хем има място, хем има риба :lol: . За който не вярва да види снимката с щуката хваната от Доко в темата "Синята река 02-03.07.2011"
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)