The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли почитатели на марката от Хасково и региона

#1
Здравеите не срещам в форума колеги от Хасково или околноста,ако има нека пишат да обменим мнения а може и среща да си направим
Reply

#2
sao_bg Wrote:Здравеите не срещам в форума колеги от Хасково или околноста,ако има нека пишат да обменим мнения а може и среща да си направим
Има как да няма, само остава да се съберете и някой път като си пътувам да мина да се видим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#3
Има естествено, дори без да съм стъпвал в Хасково знам това! Big Grin Из Несебър всеки ден си плакна очите с едно ХС70 с десен волан, а S60, S80 и ХС90 съм мяркал из Сл.бряг, все с хасковска регистрация. Има, не е като да няма SmileSmile ... ама нали съм си срамежлив ме е срам да ги заговарям ....
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#4
Има и още как! Ако на входа на Хасково като решите да се събирате ви изскочи с палка катаджия с червена S40, няма да се плашите - от нашите е, че е и от най-върлите фенове. Wink Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#5
...............но тои катаджията с Волвото ли ще изкача.......... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#6
Спокойно, колегата с червената S40 не е катаджия,но работи към МВР де. Wink
Колега sao_bg , като зърнеш някое волво му слагаи по едно клубно календарче на чистачката все някой ще посети форума , а и някоя среща.
Reply

#7
Здравей, sao_bg!
Мисля, че повечето от колегите говорят за моя милост. Колата действително е S 40 и е лична. Wink Определено няма да ме видиш да спирам нито с нея, нито с друга, но това е друг въпрос.
В Хасково и региона има коли от нашата марка, но досега никой не е проявявал интерес за среща. Това е и една от причините да посещавам (със семейството де) срещи на клубарите от Стара Загора, Пловдив и естествено националните.
Обмислял съм и съм споделял в това число и във форума евентуалното организиране на среща, на наша територия, чрез която да обърнем внимание на феновете от региона (виж мненията на Среща-Стара Загора 13.02.2011г.)

toshako Wrote:Има естествено, дори без да съм стъпвал в Хасково знам това! Big Grin Из Несебър всеки ден си плакна очите с едно ХС70 с десен волан, а S60, S80 и ХС90 съм мяркал из Сл.бряг, все с хасковска регистрация. Има, не е като да няма SmileSmile ... ама нали съм си срамежлив ме е срам да ги заговарям ....


Колега toshako, крайно време е да ни посетиш града и да видиш нещата лично. Друг е въпроса, че може би аз ще те изпреваря, защото на 01.08.2011г. ще съм във вашия регион и тогава можеш да се престрашиш и да ме заговориш. :mrgreen:
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#8
stivmar, след тази покана хич няма да ме е срам да те заговоря. Smile Другия месец тогава, ще почна да се захлеждам в нещо червено! А това с календарчетата е добра идея, мога и аз да позакачвам по чистачки, стига да не обидя някой волвар/ка и да се сдобия с пачка календарчета де Smile
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#9
Хихи, идеята беше да те провокирам. Иначе другото написано е в рамките на майтапа. На срещата на яз.Копринка нашата кола пристигна като проверяващи от Агенция Рибарство и Аквакултури - със сирена и сигнална лампа - риболовни билети и багажниците за наличие на бира за проверка !!! Wink :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Продължението на снимките от срещата. Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#10
Добре е да се правят збирки на марката и в Хасково ...Трябва да си определим конкретно място обаче...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)