The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли фенове на марката VOLVO във Велико Търново?

#51
Здравей колега.Може ли само един телефон за връзка за всеки случай.Поздрави
Reply

#52
Нашите телефони са ; 0887295801 - Антон и 0889918099 - Илиян. Звънете не се притеснявайте, ако трябва ще ви посрещаме на входа на града. ( дано да съм излязал от бокса до неделя)
Reply

#53
Среща тук.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bgmaps.com/link/1CBBB821E891979A5E09AF366F48BA91">http://www.bgmaps.com/link/1CBBB821E891 ... 366F48BA91</a><!-- m -->
Reply

#54
А възможно ли е този паркинг да се окаже малък за мероприятие като търновска среща. Всички срещи засега се организират на паркинги , където събирането на двайсеттина коли по обед в неделя не се забелязва от никого. Метро - Русе, Билла - Шумен, Терапията -Варна, НИМ - София, Комина - Пловдив и т.н.
А иначе ако не ми мине котка път може би и аз ще се присъединя, че много отдавна не съм ходил на първа среща някъде ......
Reply

#55
Честно казано вече и аз имам такива опасения. Дано няма много туристи и да успеем да съберем десетина автомобила че ще се изложиме пред чужденците. Smile
Reply

#56
Ако се случи да има много коли, може да отидем на мястото на първата ни среща, там места многоSmile
VOLVO 440 GL 1.7 90PH 1991г. минало
VOLVO V40 1,9TD 115PH  2003г.
Reply

#57
Да евентуално може да се прехвърлим там но ако сега променим мястото на срещата е възможно някой да пропусне да се информира и ще се разминем. Утре ще решим на място.
Моля колегите да ме извинят не съобразих че паркинга пред Царевец е платен (ще си понеса глобата :mrgreen: )
Reply

#58
Скъпи приятели и колеги!
Аз, няма да мога да дойда, за голямо съжаление!
Имам сериозен, непредвиден битов проблем, та, дори сега се боря с него!
Много ме е яд, че ще пропусна... Въпреки, че, голяма част от идеята за дневен ред на срещата беше моя...
Не знам, как, и дали ще пъристигнат други другари от София...
Дано, поне знамето да пристигне...
Пожелавам Ви весело изкарване!
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#59
Rostislav Wrote:Аз, няма да мога да дойда, за голямо съжаление!
Дано, поне знамето да пристигне...
Пожелавам Ви весело изкарване!
Щом Кръсника тръгва още от днес,всичко ще си е на мястото.Дори вечерна проверка ще има на караула. Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#60
Довечера строй се ,преброй се
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)