The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на съединител Volvo850

#1
Здравейте колеги,
аз от две години съм поредния доволен собственик на Volvo 850 комби.
От известно време лагерът на съединителя започна да свири и като карам, ако не натисна лекичко педала на амбреажа, свиренето е постоянно и много неприятно. Разбрах, че ме е застигнала нуждата от смяна на този комплект.
Обадих се тук-там за цена на комплект съединител, огледален диск и лагер. От "Евро 07" ми дадоха цена около 550 лв.. Само лагера е 96 лв.
Знаете ли други доставчици на резервни части и можете ли да ми препоръчате изпитан майстор за смяна на съединителя, който да помня с добро и да го препоръчвам с удоволствие на останалите нуждаещи се колеги? Каква е цената на труда за смяната му? Благодаря ви предварително и безаварийно каране!
Volvo 850 GLT
Reply

#2
Здравей колега, сменях съединител наскоро. Толкова е цената. Аз го купих на части, тоест от няколко различни места взех отделните елементи но пак се върза към 500лв. Смяната беше 150 лв, заедно със смяната на семеринг на вала. Сервиза беше малко сервизче в Овча купел, понеже работя в този квартал и ми беше удобно. Ако нещо те интересува, питай.
Reply

#3
Благодаря за бързия отговор. Предполагам, че си доволен от работата им. Ако ти е удобно дай някакви координати.
Volvo 850 GLT
Reply

#4
Да, доволен съм. Утре ще ти дам телефона.
Reply

#5
Колегата "tenekia" ме забрави...
Ако някой друг е сменял съединител нека пише за някой добър сервиз и за цената на ремонта ...
Volvo 850 GLT
Reply

#6
Извинявай колега, просто много работа имах... утре ( неделя 11.09 ) ще се постарая да ти дам телефона на човека.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)