The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко Информация за Volvo S40

#21
Благодаря Joro ще имам в предвид информацията която ми даде немисля да е дизел както ми даде и ти съвет по скоро ще търся бензинов,а ако има и газова уредба още по добре все пак возенето излиза по евтино така Smile а и понеже нямам абсолютно никакъв опит с коли ще има някой който разбира но все пак и аз ще гледам Smile
хареса ми метафората за сиренето разбрах те значи продължавам по план графика
мисля да погледна първо в село труд пловдивско понеже съм от пазарджик че ми е по близо и после софия ,евентуално и дупница,а доколкото видях в интернет демпферен маховик има само дизела.
Volvo S40 1.6 1997г. 105hp
Reply

#22
Демпферен маховик има само 115 коня мотора и има вариант да се смени с обикновен в магазин Авто хит има такъв комплект на Валео,останалите дизели нямат демпфер и се сменя на две смени на съединителя(като чета форума на Рено на около 450 000 сменят маховика)
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply

#23
Angel90 Wrote:Благодаря Joro ще имам в предвид информацията която ми даде немисля да е дизел както ми даде и ти съвет по скоро ще търся бензинов,а ако има и газова уредба още по добре все пак возенето излиза по евтино така Smile а и понеже нямам абсолютно никакъв опит с коли ще има някой който разбира но все пак и аз ще гледам Smile
хареса ми метафората за сиренето разбрах те значи продължавам по план графика
мисля да погледна първо в село труд пловдивско понеже съм от пазарджик че ми е по близо и после софия ,евентуално и дупница,а доколкото видях в интернет демпферен маховик има само дизела.

Бих могъл да ти предложа поддържан автомобил за около 3500,1998г,1.8,115коня,но е V40, а ти търсиш S-ка. Все пак ако имаш интерес свиркай.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#24
Ориентирал сам се към S40,защото много ми харесва ваншният вид и интериора V40 също е добро обаче са комби някак неме грабва комбито,все пак благодаря Smile
Volvo S40 1.6 1997г. 105hp
Reply

#25
ако съдя по ник-а ти си 90-ти набор, което само по себе си предполага, че "S" би ти подхождала по добре от "V".
според тебе.... :roll:
За мен по хубаво и функционалено комби в този период на производство, и в този клас, няма!

Ако бях на твое място най напред бих потърсил автомобил предлаган в този форум. Това което ти предлага колегата Stanchoni никак не е за пренебрегване :!:
В крайна сметка колата избира теб, поне при мен така се случи.
-За което не съжелявам Smile
С твоят бюджет едва ли би могъл да си позволиш common rail агрегат. Мисля, че добре си се орянтирал с бензиновият.
Слушай колегите какво ти казват, повечето от тях са много компетентни!

Поздрави и Успех!
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#26
Angel90 до преди 2 седмици и аз имах същите проблеми като теб.Имах 4 к и се двоумех каква кола да си купя като знам че като я купиш после веднага бъркаш в джоба за поне още една хилядарака за регистрации,данъци,еко такси,кат,ремъци,масла,филтри,туй-онуй по окачването и някоя и друга глезотия която всеки купува за "новата" си кола и излиза че реално ти търсиш кола за 3 хиляди лева а не за 4 което още допълнително намалява реалният ти бюджет. Та какво направих аз : Реших да търся кола която е от нашия регион , да е карана в България и да има газова уредба ,понеже от прочетеното тук във форума преди покупката а и не само тук волво се оказва една малка ламя по отношение на разход на гориво.По този начин аз щях да спестя пари от смяната на номерата в кат- 70лв.,плащането на еко-такса - около 100-200лв,гражданската отговорност -180-200лв,поставянето на газова уредба - 600 - 1300 лв и евентуално щях да имам и винетка - 67лв. ,ако предишният собственик е излизал изън града с колата, както и може би още някой друг разход за който не се сещам в момента.Не трябва да забравям да кажа че търсенето ми отне няколко месеца , но в крайна сметка колата която купих мисля че си заслужава.Купх колата от един човек от съседен град в нашата област която кола синът му беше докарал от Италия като там я е купил от първи собственик на 80 хиляди км. карал я е там до 170 хиляди и 2008 я праща в България.Тук баща му си слага чисто нов газов инжекцион BRC , купува си ляти джанти Волво-"Спектра",слага и четири нови гуми,сменя маслото, филтри , ремъци и ролки , купува нов акумолатор бош - силвър и до 2011 навърта 6 хиляди км да си кара внуците напред назад,но синът му му праща един голф 3 - 97 година на 80 хиляди км и понеже е по запазен и по икономичен човека решава да продаде волво-то и тогава се появявам аз като от обявената цена от 3900 той ми свали 200 лв и купих колата за 3700 + 100 лв за нотариус и 10 лв за оценка + 30 лв за преглед в "мой" сервиз,където хората се чудеха че за първи път виждат кола дето няма какво да и се прави, та за кола от този тип с газов инжекцион с паспорт - поставен в бг,реални км,винетка,застраховка платена за цяла година,платен пътен данък, ГТП,4 ляти джанти с нови гуми , 4 метални с по-лоши гуми и нов акумолатор......е мисля че тази кола направо я откраднах чесно ти казвам....купих я и вече карам 2 седмици без да тропне без да хлопне , без абсолютно нищо да пипна по нея та чак ме е яд донякъде понеже аз обичам да се човъркам по колите ми...е това е моята история с покупката...ти си направи извод дали да купиш кола нов внос или кола карана в България ...и двете имат плюсове и минуси но ...в крайна сметка всичко е донякъде въпрос на късмет , но и както баба ми казва "очи гледали - очи плакали" .Поздрави и ако имаш въпроси пиши на лични ше ти дам телефон и може да се видим да я погледнеш.
S40 - 1.8 - 1997 - ГИ-BRC
Reply

#27
прегледах раздела Продава обаче не видях такава кола за продаване освен на части ..
Volvo S40 1.6 1997г. 105hp
Reply

#28
Ангеле,гледай каква бегачка.....<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=19495">viewtopic.php?f=12&t=19495</a><!-- l -->
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#29
Бива да,гледах 1 клип във вбокс как 1 т4 остава бмв 335 мисля че беше,ама на мене ми трябва малко по слабичка около 130 коня TonguePP
Volvo S40 1.6 1997г. 105hp
Reply

#30
То не пречи да я караш бавно :-) Единствената грижа с тази кола е тъпия данък. Разхода на гориво и подръжката са същите като за 1.8, 115 кс.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)