The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Турбина V40 нова,рециклирана или втора употреба

#1
Привет колеги пускам тази тема въпреки, че за турбините е доста изписано и понеже се чудя на кой варянт да се спра - нова турбина, рециклирана или нещо читаво втроа употреба. Просто искам колеги които са минали по този път да кажат след като са сменили по един или друг начин турбините си кво е станало след това- доволни ли са колко км са минали защото да си кажа честно за кола която струва 5-6 хл ми е трудно да дам 1300 за нова турбина въпреки че може и да го направя.Та в ebay всичко е китайско от турбините до ремонтните комплети и примерно от къде в БГ се купува истинска турбина на Garrett. Е общо взето това ме тормози, че незнам на кво да се спра.
V 40 1.9D 2001 115hp - D4192T3
Reply

#2
Опаааа тук явно никои не е сменявал турбина и няма впечатления за след това.
V 40 1.9D 2001 115hp - D4192T3
Reply

#3
Не съм правил нищо по турбото още но и аз наближавам този момент. Турбо Хют са дистрибутора за България - от там може да се купи ново или да ти рециклират старото. Директни впечатления обаче нямам, а да ти препоръчам какво да правиш също не мога - самия аз не съм решил какво да правя като дойде момента...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.turbos-hoet.com/bu/turbos/">http://www.turbos-hoet.com/bu/turbos/</a><!-- m -->
Reply

#4
Да знам ги реал турбо ми дават цена 1297 с ддс турбо хют 1390 с ддс то в краен случай ще ново от някаде но в краен случай.
V 40 1.9D 2001 115hp - D4192T3
Reply

#5
На мен ми се наложи да сменя турбина лятото. Преди да се счупи се чуваше едно подрънкване като от ламаринка( при подаване на газ).Взех от Турбос Хют, турбината е Гарет около 1400лв. Освен това ми смениха маслото и масления филтър и изпълниха някакви процедури, които бяха описани към ръководството на турбината. За съжаление незнам в кой случай на счупване на турбото е по-добре да избереш рециклиране. Аз лично неможех да остана без кола за около месец докато чакам да ми рециклират турбината, а и цената от 800лв за рециклиране не ми се понрави.
Volvo V40, 1.9di,115hp,2002г.
Reply

#6
Здравейте, аз преди 4 години смених турбина която купих от Реал Турбо мисля че се казваха в двора на някакъв университет във Варна за която броих тогава 1700 лв. В началота на лятото си порачах от ebay готово комплектовано перките с оста за около 300 лв. За новата турбина какво да ти кажа ....... поне засега държи а аз обичам да настапвам колкото до рициклираната от мен, все още не знам но ще я слагам на волво с TDI двигателя и ако стане тогава ще мога да дам мнение дали са читави комплектите от ebay. Надявам се да съм ти бил от полза.
Volvo V40 1.9 D 2001г. D4192T3 Sport Edition 145 HP
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)