The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Катуница

#1
Колеги, каня всички на среща в с. Катуница . Нека се съберем и отдадем почит към починалите по този нелеп начин дечица . Моля и умолявям управителния съвет да се заеме със назначаване на дата ,час и място на първоначалната среща и от там да отидем ида протестираме мирно като разумни хора и да покажем че не ни е безразлично какво се случва в родината ни .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#2
Довечера в 19ч ще има мирни протести в цялата страна Пловдив-пл.Съединение, Ст.Загора-пред общината, Хасково-пл.Съединение, Враца-пл.Ботев, Бургас-пам.Альоша, Варна-пред Катедралата, София-пилоните пред НДК. Информацията е коректна и достоверна, от извора както се казва - нека покажем на държавата, че не искаме ромите да властват и безчинстват безнаказано в нея, защото тя е НАША, а не тяхна, те са само паразити тук и навсякъде. Много правителства носят вина за това натрупало се напрежение през годините с дезертирането си от проблема и по този начин се дават на ромите само права, без задължения, а ние сме мнозинство все още, но живеем като малцинство в собствената си родина. Ако някой колеги ще идват на пловдивския протест да се обърнат към мен за съдействие и упътване.
Reply

#3
Като член на УС на Волво клуб България,ви призовавам за мирни протести и се въздържайте от провокации.Не се оставяйте емоцията да ви подведе.Твърдо съм убеден,че Държавата ще си свърши работата и не позволявайте на Политиците,да ви използват за пореден път.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#4
Днес е арестуван Кирил Рашков, дано осъдят не само него, но и тези които е подкупвал и са го пазили, също и цялата му престъпна рода.
Reply

#5
Само не ми стана ясно :roll: среща имаше ли или си остана само добро пожелание?
Infiniti Q60 Cabrio 320hp
Infiniti EX37 GT Premium 320hp eх
Volvo XC90 2.5T 210hp ex
Volvo 760GLE 2.4TD 105hp ex
Reply

#6
Jeronimous Wrote:Само не ми стана ясно :roll: среща имаше ли или си остана само добро пожелание?

Май все още не. Килъре измисли ли дата? :?:
Reply

#7
Нека датата да се съгласува с всички желаещи да дойдат .
Да се съобразим с работните времена най -вече . Понеже ние с килърката сме си свободни от към време не е проблем датата и часа но съм сигурен ,че има хора които искат да дойдат но са възпрепятствани заради работата .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#8
Тази събота???
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#9
Ние с Килърката сме съгласни . Очакваме и други да се включат .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)