The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
купих си хс 90 :-)

#21
ще чакам утре до 17.15. ако го няма там при тебе ,звънкай да отивам да го вземам.цял ден съм в къщи. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ----събрахме се Arrow
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#22
ще чакам утре до 17.15. ако го няма там при тебе ,звънкай да отивам да го вземам.цял ден съм в къщи. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ----събрахме се Arrow
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#23
Радвам се, че има и други фенове освен мен на този вид играчки. Имам доста, но не и волво. Естествено съм набелязал целта от известно време, но съм бедно момче от предградията. Иначе щях да си имам на бюрото ето това (мащаб 1:18 ):

[Image: 2549f.jpg]
[Image: 2549in.jpg]
[Image: 2549op.jpg]
[Image: 2549tn.jpg]
[Image: 2549en.jpg]
[Image: 2549b.jpg]

Забележете, че струва 22 долара на бай ит нау (крайна цена - веднага) и отделно се заплаща доставката (11 долара за USA). Парите бих ги дал, но не и точно сега.
Синьо
Червено
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#24
Радвам се, че има и други фенове освен мен на този вид играчки. Имам доста, но не и волво. Естествено съм набелязал целта от известно време, но съм бедно момче от предградията. Иначе щях да си имам на бюрото ето това (мащаб 1:18 ):

[Image: 2549f.jpg]
[Image: 2549in.jpg]
[Image: 2549op.jpg]
[Image: 2549tn.jpg]
[Image: 2549en.jpg]
[Image: 2549b.jpg]

Забележете, че струва 22 долара на бай ит нау (крайна цена - веднага) и отделно се заплаща доставката (11 долара за USA). Парите бих ги дал, но не и точно сега.
Синьо
Червено
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#25
Много готин цвят,този ми е любимия!!!!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin Какъв цвят му е салона Big Grin
Не,сериозно-аз винаги съм искал да имам тъмно червен металик с бял салон(светъл де) Smile Сега за модела точно в момента не мога да реша Big Grin може би С70 новото разбира се,макар да имам идея да взема едно С70 "99 година.Пожелавам ти такова
хс90 като това дето имаш на моделче,ама да не забравиш нещо.....понеже всеки вика да почерпиш,аз бих те помолил да ми дадеш да го покарам Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#26
Много готин цвят,този ми е любимия!!!!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin Какъв цвят му е салона Big Grin
Не,сериозно-аз винаги съм искал да имам тъмно червен металик с бял салон(светъл де) Smile Сега за модела точно в момента не мога да реша Big Grin може би С70 новото разбира се,макар да имам идея да взема едно С70 "99 година.Пожелавам ти такова
хс90 като това дето имаш на моделче,ама да не забравиш нещо.....понеже всеки вика да почерпиш,аз бих те помолил да ми дадеш да го покарам Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#27
Quote:Много готин цвят,този ми е любимия!!!!!!!! Какъв цвят му е салона

черен кожен Big Grin Big Grin

Quote:понеже всеки вика да почерпиш,аз бих те помолил да ми дадеш да го покарам

нямаш грижи, само да имаш мерак :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#28
Quote:Много готин цвят,този ми е любимия!!!!!!!! Какъв цвят му е салона

черен кожен Big Grin Big Grin

Quote:понеже всеки вика да почерпиш,аз бих те помолил да ми дадеш да го покарам

нямаш грижи, само да имаш мерак :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#29
s0me0ne Wrote:Радвам се, че има и други фенове освен мен на този вид играчки. Имам доста, но не и волво. Естествено съм набелязал целта от известно време, но съм бедно момче от предградията. Иначе щях да си имам на бюрото ето това (мащаб 1:18 ):

[Image: 2549f.jpg]
[Image: 2549in.jpg]
[Image: 2549op.jpg]
[Image: 2549tn.jpg]
[Image: 2549en.jpg]
[Image: 2549b.jpg]

Забележете, че струва 22 долара на бай ит нау (крайна цена - веднага) и отделно се заплаща доставката (11 долара за USA). Парите бих ги дал, но не и точно сега.
Синьо
Червено

Такова подарих на племеника ми миналата година радио управляемо, с бибитка, пускане спиране на фаровете и звук на двигател има ;о) голяма зарибявка
Reply

#30
s0me0ne Wrote:Радвам се, че има и други фенове освен мен на този вид играчки. Имам доста, но не и волво. Естествено съм набелязал целта от известно време, но съм бедно момче от предградията. Иначе щях да си имам на бюрото ето това (мащаб 1:18 ):

[Image: 2549f.jpg]
[Image: 2549in.jpg]
[Image: 2549op.jpg]
[Image: 2549tn.jpg]
[Image: 2549en.jpg]
[Image: 2549b.jpg]

Забележете, че струва 22 долара на бай ит нау (крайна цена - веднага) и отделно се заплаща доставката (11 долара за USA). Парите бих ги дал, но не и точно сега.
Синьо
Червено

Такова подарих на племеника ми миналата година радио управляемо, с бибитка, пускане спиране на фаровете и звук на двигател има ;о) голяма зарибявка
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)