The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
произвеждам

#41
Е това е много бърза кола треа знаеш ! (става дума за 440-ката ГЛТ)[/url][/quote]

#42
Е това е много бърза кола треа знаеш ! (става дума за 440-ката ГЛТ)[/url][/quote]

#43
Еми за 18годишна си е доста добре - 170, на равно на газ ще ги докарам мога да се обзаложа

#44
Еми за 18годишна си е доста добре - 170, на равно на газ ще ги докарам мога да се обзаложа

#45
ka_sport Wrote:правя тунинг елементи - брони прагове споилери и тнт. понеже е зимен сезон има промоция в цените !
ако има желаещи моля на ЛС Arrow

колега, аз съм от Бургас и имам Волво 850- комби. Можеш ли да направиш вежди от пластмаса или от друг материал. Ако искаш ще ти пратя снимки и ти ми кажи какво може да направиш на колата

#46
ka_sport Wrote:правя тунинг елементи - брони прагове споилери и тнт. понеже е зимен сезон има промоция в цените !
ако има желаещи моля на ЛС Arrow

колега, аз съм от Бургас и имам Волво 850- комби. Можеш ли да направиш вежди от пластмаса или от друг материал. Ако искаш ще ти пратя снимки и ти ми кажи какво може да направиш на колата

#47
тЕМАТА Е СТАРА!!
Смятам че няма валидност на този етап!!
Погледнете датите и влизанията на подателя!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#48
тЕМАТА Е СТАРА!!
Смятам че няма валидност на този етап!!
Погледнете датите и влизанията на подателя!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#49
Подателя е менте :lol:
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition

#50
Подателя е менте :lol:
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)