The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Загуба на мощност - кофти бензин?

#41
Момчо,
ако верно си го издухал с 1.6 двигател ... тоя трябва да си залее Сивика с една две туби 95 безоловен и ..... Big Grin 8-) :evil: :evil:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#42
Quote:тоя трябва да си залее Сивика с една две туби 95 безоловен и .....
Май го направи още в движение.. Big Grin :mrgreen: :mrgreen:
ПП: Язък за Хондичката така я беше нагласил..само за селски състезания .. :mrgreen:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#43
bell Wrote:Момчо,
ако верно си го издухал с 1.6 двигател ... тоя трябва да си залее Сивика с една две туби 95 безоловен и ..... Big Grin 8-) :evil: :evil:

Хааа ха ха ха ха ха ха! Посмял си се от сърце, колега Smile))) Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :lol: :lol: :lol: :lol:
Бе тия натоканите хондички отвън лъскави, тунингче, а под капака, 90 куци мулета.

Не да го залива с бензин, ами да го слага на трупчета и да го прави кокошарник, на всяка седялка по една гъска и мисирка да гнездят.
А в багажника две прасета да се клецат.
ВОЛВО S40 1999
1.8I 85KW
Reply

#44
momcho00 Wrote:
Quote:тоя трябва да си залее Сивика с една две туби 95 безоловен и .....
Май го направи още в движение.. Big Grin :mrgreen: :mrgreen:
ПП: Язък за Хондичката така я беше нагласил..само за селски състезания .. :mrgreen:

Колко коня е 1.6i? 100-101?
Колко ти харчи градско, ако си на бензин?
ВОЛВО S40 1999
1.8I 85KW
Reply

#45
nightwish Wrote:
momcho00 Wrote:
Quote:тоя трябва да си залее Сивика с една две туби 95 безоловен и .....
Май го направи още в движение.. Big Grin :mrgreen: :mrgreen:
ПП: Язък за Хондичката така я беше нагласил..само за селски състезания .. :mrgreen:

Колко коня е 1.6i? 100-101?
Колко ти харчи градско, ако си на бензин?
105 коня е , градско около 10 го докарвам (днес видях по инфоцентъра след градско каране) а извънградско 6.5 средно.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#46
Колко коня е 1.6i? 100-101?
Колко ти харчи градско, ако си на бензин?[/quote]
105 коня е , градско около 10 го докарвам (днес видях по инфоцентъра след градско каране) а извънградско 6.5 средно.[/quote]

О, добре си. Газ имаш ли? Мислиш ли да слагаш?
Аз се двуомя, но май ще се откажа.
ВОЛВО S40 1999
1.8I 85KW
Reply

#47
Quote:О, добре си. Газ имаш ли? Мислиш ли да слагаш?
Аз се двуомя, но май ще се откажа
Газ нямам ..НЯМА и да слагам НИКОГА..знаеш , газта е сухогорящо гориво , като цяло ускорява износването на двигателя , причинява нагар по клапаните , и т.н . Аз лично НЕ ти препоръчвам и на твоята да слагаш газ , просто си я карай на бензин и си прави кефа ! Ако искаш си дай скайпа на ЛС да си лафиме за колите гледам и ти имаш като моята Smile Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#48
И аз реших. Няма да слагам газ. Ще ми разбутат центровките на двигателя, после главоболия.
Само на бензин.
ВОЛВО S40 1999
1.8I 85KW
Reply

#49
momcho00 Wrote:
Quote:О, добре си. Газ имаш ли? Мислиш ли да слагаш?
Аз се двуомя, но май ще се откажа
Газ нямам ..НЯМА и да слагам НИКОГА..знаеш , газта е сухогорящо гориво , като цяло ускорява износването на двигателя , причинява нагар по клапаните , и т.н . Аз лично НЕ ти препоръчвам и на твоята да слагаш газ , просто си я карай на бензин и си прави кефа ! Ако искаш си дай скайпа на ЛС да си лафиме за колите гледам и ти имаш като моята Smile Wink
Газта е сухогорящо гориво, ама също така не отмива масленият слой по цилиндрите, както бензина Wink Също, като отчетем и факта че е с по-високо октаново число и отпада момента, в който трябва да се притесняваш от детонационно горене причинено от калпав бензин... въпросът, кое прецаква повече двигателя е спорен. Погледни бакшишите, те карат 100-тици хиляди километри на газ. Проблемите от "газовото" идват от некадърен монтаж и настройка на същото. Само не ме разбирай погрешно....и аз не бих сложил газова уредба на следващ автомобил, а пък дизел не бих си купил.....

nightwish Wrote:И аз реших. Няма да слагам газ. Ще ми разбутат центровките на двигателя, после главоболия.
Само на бензин.

Центровката на двигателя, няма как да ти я разбутат, освен, ако не ти бъркат в компа, (а на Феникса...дори в МП не могат) или ако не ти свалят ангренажния ремък :mrgreen:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#50
nightwish Wrote:...Газ имаш ли?...Аз се двуомя...
nightwish Wrote:И аз реших. Няма да слагам газ...

Докато се отказваш, някои вместо за един резервоар 60л. бензин да дават по 144лв. плащат по 90лв. за 70л. газ и минават същия пробег.
Усещаш ли разликата, докато все още се двоумиш и пълниш три резервоара по 60л и плащаш за 180л. бензин 432лв. то за тези пари някой пълнят 337л. газ.
Колкото повече се увеличават цифрите толкова по-брутална става разликата.
V40 B4204S '97
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)