The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Освежаване на брони

#11
:!: :!: :!: :!: Неразбрах!
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#12
vep Wrote::!: :!: :!: :!: Неразбрах!
Виж тук
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5713&st=0&sk=t&sd=a&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=2&t=5713&st=0&sk=t&sd=a&start=15</a><!-- l -->
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#13
Е, вече разбрах! А за пластмасови рефлектори някой знае ли дали работи това?
п.п. май съвсем промених темата... :oops:
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#14
vep Wrote:Е, вече разбрах! А за пластмасови рефлектори някой знае ли дали работи това?
п.п. май съвсем промених темата... :oops:
Най-добре опитай на някой стар , защото ако пластиката не е от типа "ABS"може да има нежелан резултат
Направи го както трябва!
Reply

#15
Благодаря за съвета!Още не съм се решил да рискувам върху фаровете, че са ми единствени... :?
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#16
EDGECRUSHER Wrote:Сега не знам дали тая тема е точно за тук или за "Сервизи и части", ама поне е частен случай реших да я пусна тук.
Та проблемът е че и двете ми брони са поочукани, избелели, нацепени, издраскани , с разкачени лайсни и т.н. И айде задна си намерих една резервна на тавана, ама предната е пълна скръб.

Та някой има ли идея къде в София могат да ми постегнат броните така че да придобият вид на изглед? 8)

За цепнатините трябва сериозен ремонт. Ако случаят е по-лек и броните са просто избелели и остарели има няколко начина.
Най-ефикасния може би е с пистолет за горещ въздух. Държиш го на разстояние 10-15 см от бронята и виждаш как бързо тя потъмнява. Трябва да внимаваш и да преценяваш колко време да задържиш, като в същото време да пазиш боята и хромираните лайсни.
Друг вариант е следния: Цитат от друг форум:
"Аз за мойта съм ползвал една вакса на TurtleWax. Казва се Black Chrome. Измиват се много добре мръсотиите и след това с парцалче или най-добре с дунапренче се нанася по черните външни пласмасарии. Изключително съм доволен. Не задържа водата и придава стегнат и плътен черен цвят на пласмасата. Ефекта е повече от дълготраен (около година). Аз обикновенно си избирам един хубав ден на протлет и тогава я глезя и пудря с подобни мазила. И после цяло лято, та до късна есен и се радвам. Само имай в предвид, че това доста цапа и трудно се мие, та съвета ми е да ползваш някакви ръкавици ако се спреш на тая "пудра".

Успех
Иво
Volvo 240 GL 2.4 Diesel D24 1987 г
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)