The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Велико Търново 20.11.2011

#1
Хайде момчета трябва да го превърнем във традиция. На Бианко в 12.00ч
Reply

#2
... аз да питам ... то малко рано де ама декември месец (третата неделя ще се провежда ли среща) ... питам защото тогава ще съм на линия но пък нали са празници и всеки ще е на ляво на дясно ... та да си знам
Reply

#3
Ще я обсъдим ако трябва ще изтеглим датата
Reply

#4
... ок колега мерси за бързия отговор
Reply

#5
ЕЕЕЕ пак ли? :Х пак се очертава да ме няма на срещата НО ще дойда Big Grin няма да си ходя за Плевен или ако си ходя 12:00 в Неделя съм в Бианко Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#6
А хора от други градове приемате ли? Big Grin
Volvo S40, 1.9 TDI, 1996, D4192T
[Image: ab200757.gif]

Клубна Карта No. 00390
Reply

#7
Добре сте ни дошли!
Reply

#8
Vin_Diesel_9_0 Wrote:ЕЕЕЕ пак ли? :Х пак се очертава да ме няма на срещата НО ще дойда Big Grin няма да си ходя за Плевен или ако си ходя 12:00 в Неделя съм в Бианко Smile
Поне мини да се разпишеш , най вероятно до 2-3 ч ще сме там.
Reply

#9
anmarinov Wrote:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:ЕЕЕЕ пак ли? :Х пак се очертава да ме няма на срещата НО ще дойда Big Grin няма да си ходя за Плевен или ако си ходя 12:00 в Неделя съм в Бианко Smile
Поне мини да се разпишеш , най вероятно до 2-3 ч ще сме там.

Спокойно ще мина!
Имам даже вече няколко наблюдения към няколко Волва в Търново и мисля,че съм те срещал многократно но ще видя по номера на колата Big Grin
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#10
За малко да забравя, че наближава трета седмица от месеца Smile Антоне, благодаря за напомнянето Smile Ще се радвам да се запознаем и с нови хора!
VOLVO 440 GL 1.7 90PH 1991г. минало
VOLVO V40 1,9TD 115PH  2003г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)