The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шофиране през зимните месеци - гуми, съвети, случки!

#51
JMI Wrote:Имали изненадани от зимата колеги?


Мда. Някак си странно ми се струва да се разхождам навън февруари месец по къс ръкав и да не ми е студено. :roll:
Reply

#52
Колеги, имам следната идея - да предложим дупките по пътищата да ги боядисват със следните бои:
- зелена - за дупки, които причиняват лек дискомфорт при пътуване и в определени случаи водят до дебалансиране на гуми
- синя - за дупки причиняващи дебалансиране, трополене на окачването и в редки случаи до изкривяване на джанти
- червена - за дупки, причиняващи изкривяване на джанти, спукване на гуми и в редки случаи късане на шарнири, изкривяване на носачи
- червено-черни ивици - за всички останали дупки, дори и тези, в които може да ти остане предния мост
Ако управляващите, /които и да са те/ приемат тази идея, това ще доведе до допълнително натоварване на производствените мощности на заводите в България, произвеждащи бои, по-големи приходи в държавната хазна, по-голям брутен вътрешен продукт.
Мога да пиша още, но ми е любопитно и вашето мнение по въпроса.
Reply

#53
Quote:Колеги, имам следната идея - да предложим дупките по пътищата да ги боядисват със следните бои:
- зелена - за дупки, които причиняват лек дискомфорт при пътуване и в определени случаи водят до дебалансиране на гуми
- синя - за дупки причиняващи дебалансиране, трополене на окачването и в редки случаи до изкривяване на джанти
- червена - за дупки, причиняващи изкривяване на джанти, спукване на гуми и в редки случаи късане на шарнири, изкривяване на носачи
- червено-черни ивици - за всички останали дупки, дори и тези, в които може да ти остане предния мост
Много добра идея. Аз мисля че ще е най-добре главите на управляващата паплач да се боядисат на червено-черни ивици, а четките да им се забучат отзад, напречно естествено.
Това ще доведе до моментално увеличение на брутния вътрешен кеф в държавата.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#54
STEW Wrote:Колеги, имам следната идея - да предложим дупките по пътищата да ги боядисват със следните бои:
- зелена - за дупки, които причиняват лек дискомфорт при пътуване и в определени случаи водят до дебалансиране на гуми
- синя - за дупки причиняващи дебалансиране, трополене на окачването и в редки случаи до изкривяване на джанти
- червена - за дупки, причиняващи изкривяване на джанти, спукване на гуми и в редки случаи късане на шарнири, изкривяване на носачи
- червено-черни ивици - за всички останали дупки, дори и тези, в които може да ти остане предния мост
Ако управляващите, /които и да са те/ приемат тази идея, това ще доведе до допълнително натоварване на производствените мощности на заводите в България, произвеждащи бои, по-големи приходи в държавната хазна, по-голям брутен вътрешен продукт.
Мога да пиша още, но ми е любопитно и вашето мнение по въпроса.
Ами улиците ще станат като дъга ... няма да ни стигне боята дори и от БГ заводите, ще трябва да внасяме, много да внасяме :lol: :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#55
и пак салдото по текущат аметка отиде в кереча :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)