The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ужас, днес ме изтрещяха

#1
Здравейте!
Пускам тази тема с цел единствено да си изплача мъката, та барем да ми олекне... Днес, в този мрачен и студен бургаски ден, посред бял ден и в центъра на моя любим град Вовето ми беше безмилостно атакувано в гръб (подчертавам в гръб) от зъл местен роувър 25... :o Наложи се да намаля рязко (но без да свиря с гуми) заради едно хлапе, което доста самоубийствено прелетя през булеварда; съответно Вовето спира много добре но злия роувър явно не толкова добре... След като звукът от трясъка отшумя от ужасените ми уши, с голяма болка в сърцето (а също така и в бял/черен дроб, стомах, жлъчка и други жизненоважни органи), излязох от колата и какво да видя - около 15 см пукнатина в задната броня, известно охлузване на същата и на пръв поглед леко вдлъбване на метала под нея в посока резервната ми гума! Веднага след това погледа ми се спря върху камикадзето, маскирано като британския автомобил... Все едно се беше блъснал в стена или валяк!!! Беше потрошил предна броня, ляв фар, мигач, радиатора течеше и изглеждаше вкаран навътре а предния капак приличаше на хармоника... Всичко наоколо бе осеяно с отломки марка роувър и нито едно парченце с марка Волво! Няколко случайни минувачи след като сравниха пораженията изкоментираха: "Ц ц ц, бах ма'аму корава машина"...
Та какъв е извода: Добре са направени тия автомобили!
ПП: Да не забравя да похваля служителите на КАТ - действаха наистина много професионално, чак ме изненадаха приятно!

Я верно ми поолекна!
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#2
А, ми и аз да се оплача.
Преди три дена сутринта един пич със сиво комби като мойто ми свирка на едно кръстовище и вика "Мигача ти виси колега".Хъ, а ся де :roll: Преден десен мигач счупен и виси на кабелите, габаритчето и то, бронята изхлузена напред.Някой тъпак сутринта на замръзнали прозорци взел да се прави на шофьор да кара назад и лаааш в бронята но нямам навик да си оглеждам колата сутрин дали е ударена :lol: .Добре че не е във вратите.Прецених че по-добре да залепя мигача и да го пооправя с малко ламаринка и туй-онуй от колкото да купувам нов.То зимата тепърва навлиза и като нищо пак да го отнесат Confusedhock: :lol: Прибрах се до вкъщи и парчето от мигача и габаритчето си бяха там където бях спрял.
Така че не само на пътя е опасно, и на пракинга също.
V40 B4204S '97
Reply

#3
Радвам се, че ти олекна Smile Оня ден зад ст."Нефтохимик" в Лазур едно Ауди ми изкочи отпред, не спря на СТОП-а и ABS-а ми сработи на сух път. Аман от гъзари спортисти!
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#4
И аз да се похваля.Преди три години на надлеза преди била в Бургас имаше колона от автомобили за мои лош късмет бях последна кола сещай се...Една корса Б спря в мен меден руднишки младеж не разбрал ,че сам спрял като слязох и при мен бронята за лепене гредата потънала малко.Обръщам се и какво да гледам корсата събрана до чистачките , младежа уплашен се извинява.Карам С40 отзад го пробвах здраво е от пред не съм,някой да пише ако е пробвал неговото :lol: ........
Reply

#5
Аз пък пробвах моето с60 отпред,лятото закарах жената и детето на цирк в младост и паркирах на паркинга на била зад едни пеобразни колчета.Като свърши цирка,качих се в колата и реших че ще ми е по-удобно да трьгна на пред.Включих пьрва,тръгнах малко по рязко-да ама след метър така се натресох в тъпите колчета че колата даде един метър откат назад.Ужас направо не ми се слизаще да погледна какво е дереджето.Когато се наканих слезнах и видях половината маска на бронята да стърчи право напред,закачила се на едното колче,откачих я, наместих я и се оказа че си влиза перфектно-отървах се само с одрасканото и една счупена щипка.
Reply

#6
toshako Wrote:Радвам се, че ти олекна Smile Оня ден зад ст."Нефтохимик" в Лазур едно Ауди ми изкочи отпред, не спря на СТОП-а и ABS-а ми сработи на сух път. Аман от гъзари спортисти!
Пак добре, че си успял да реагираш.
Днес беше невероятно по пътищата в Бургас... Има явно дни, в които пускат пациентите от лудницата и им връчват на изхода по една кола...
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#7
Wink Ураааа, Вовето е излекувано...най после, а и изглежда подмладено - все едно е било на пластична операция - не мога да му дам 8 години /давам му максимум 7,5 г/
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#8
Хихихи браво. Tongue Сега ще блестиш по бургаските улици!
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#9
Smile да, но преди това трябва да го изкъпя, че прилича на цигане от Комлука Smile
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#10
То ако ще се оплакваме няма по нареден от мен:
Наложи се да заведа волвото на ремонт и така като с жена ми работим в една посока, тръгнахме с двете коли да го оставим и после на работа.
Аз във фията тя в волвото. Очевадна беше изненадата ми, когато на един червен светофар Волвото заби муцуна във фията.
Волвото имаше няколко драскотини и крив номер за разлика от фията, който направо се размаза. На косъм бях да извикам КАТ.
Доста трудно ми беше да обясня на застрахователитя какво се случи тъй като и двете коли са на мое име.
И за накрая един съвет от мене, никога не оставяйте гърба си непокрит особенно ако жена ви да шофира след вас, че да нестане като при мен с един куршум да одари два заека...
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)