The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO C70

#1
Здравейте,колеги.Имам един проблем с моето волво Ц70 немога да махна катализатора защото има три ламди сонди моля някой да помогне.Благодаря!!!
Човек е голям,колкото са големи мечтите му
Reply

#2
С какво точно да помогнем?! Да беше написал поне за какъв двигател става въпрос та да помислим защо са 3.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
Ако няма проблеми с катализатора - по добре не пипай там!
Reply

#4
става въпрос за 2.3Т 240к.с.
лошото е ,че не се знае дали катализатора е добре,истината е,че колата харчи колкото си иска-от 11 до 25л./100км. ,почти всичко съм сменил:кабели и свещи (BOSH),почистване на инжекцйона,масла,филтри и т.н.
Човек е голям,колкото са големи мечтите му
Reply

#5
krustev_ Wrote:става въпрос за 2.3Т 240к.с.
лошото е ,че не се знае дали катализатора е добре,истината е,че колата харчи колкото си иска-от 11 до 25л./100км. ,почти всичко съм сменил:кабели и свещи (BOSH),почистване на инжекцйона,масла,филтри и т.н.

Ти, вземи че ела на срещата в неделя, пък, там ще ти обясним подробно, как, къде, кога, какво, защо и т.н. Wink
Пък, ако толкова си закъсал, иди там: <!-- m --><a class="postlink" href="http://uve-bosch.com/">http://uve-bosch.com/</a><!-- m --> и кажи, че аз те пращам! И търси Веско или Владо - собствениците.
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#6
Благодаря,имам дно въпросче каде мога да си жзема ново дистанцйоно за колата и колко пари струва?
Човек е голям,колкото са големи мечтите му
Reply

#7
От личен опит мога да ти кажа, че махането на катализатора не сваля разход. Поне една от тези 3 сонди е за диагностика на катализатора - ако има проблем с катализатора ще има грешка за ламбда сонда.

Свещите Bosch са пълен боклук - купи си от Moto Pfohe - и са по-евтини и работят за разлика от Bosch, а най-добре иридиеви на NGK или Denso.

Разход от 25 е нормален ако засичаш 30-40 км. За истински разход засечи поне 200 км. Ако караш по 5-6 км на ден разхода е много повече от 25, просто 25 е максимума на дисплея. Волво не дават данни за разход, но 11-12 на извънградско е нормален за този двигател, а на градско се радвай на 15.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#8
Мерси колега,обаче извън градско ми дава от7.5л. до 10л. макс на 100км. при това доста често го засичам,а за градско като се замисля май си прав в града не я карам кой знае колко
Човек е голям,колкото са големи мечтите му
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)