The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Закупуване на ксенонови крушки

#21
Слим са за мотоциклети- тънки и по-леки баласти. Слим са по-добри от обикновените - нагряващите части са отделени от изгарящите части и се охлаждат по-добре. При мен 1 слим надживя 4 обикновени и накрая го изхвърлих здрав заедно с ксенона.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#22
Аха, ясно, благодаря ти много. Тепърва ще си купувам ксенон и ми е като дупка в водата Big Grin
d4192t 1998
Reply

#23
Не си давай парите за ксенон, купи си нови крушки и изпии останалите пари. Особено bi-xenon. С китайски боклуци само ядове ще си докараш.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#24
и без това съм си намерил ксенон за по 50 лева, така че поне ще видя какво е да си с него, пък и ми дават 1 година гаранция а хубавите крушки които гледах на осрам са на същата цена (комплект X 2) и ги дават 250 часа живот (говоря за cool blue) и то без гаранция.
d4192t 1998
Reply

#25
Ксенон на рефлектор :evil: :twisted: А ние които караме срещу вас колеги ?
Reply

#26
При мен фабричният ксенон свети доста надолу, даже понякой път ми се струва че нещо не е както трябва, но някой от форума спомена, че е направено.
Volvo V50 2.0D, D4204T 2006 година
Reply

#27
dviktor Wrote:При мен фабричният ксенон свети доста надолу, даже понякой път ми се струва че нещо не е както трябва, но някой от форума спомена, че е направено.

Мда, ако е на колата от подписа ти, имаш лупи Wink
Reply

#28
pachopacho Wrote:
dviktor Wrote:При мен фабричният ксенон свети доста надолу, даже понякой път ми се струва че нещо не е както трябва, но някой от форума спомена, че е направено.

Мда, ако е на колата от подписа ти, имаш лупи Wink


На не малко VOLVO-a ксенона е рефлектор, а не прожектор(леща/лупа). Просто пред HID крушката има нещо като чашка така че от фара излиза само отразената от рефлектора светлина - а нея човек може да я регулира като височина.
V70 T5/99-B5234T3, V70 T5/01-B5244T2, V70 R/04-B5254T, 940 SW/94-B230FT, V70 TDI/98-D5252T - беше, и не беше зле...
-...click
V70 2.4D/08-D5244T5
[Image: redvolvo.jpg]
Reply

#29
С оригинален ксенон съм, с лупи и нямам възможност за регулиране от вътре височината на фаровете. С новите крушки свети малко по-добре, но пак са ниски фаровете не са като на другите коли, дългите са перфектни те не са ксенонови.
Volvo V50 2.0D, D4204T 2006 година
Reply

#30
При фабричен ксенон настройката е автоматична, електронна.

За първоначална настройка контролера се слага в сервизен режим, фара се настройва с врътките за настройка или директно пре контролера и на контролера се записва това положение като нулево. След това фара автоматично се стреми да поддържа положението. Явно при свалянето си го разместил - в Мото Пфое могат да ги настроят и не мисля, че трябва да взимат много пари за това.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)