The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Загрява - проблем с тоците?

#1
Здравейте колеги,
Първо Честита Коледа, имам следния проблем, колата загрява, но интересното е, че това се случва само тогава, когато пусна фаровете. Когато натисна бутона за включване на фаровете, на таблото ми моментално светват абсолютно всички лампички и температурата ми започва да се качва, когато изключа фаровете температурата почва да пада. Перката работи от вентилаторите духа горещ въздух, водната помпа според мен също работи, сигурно някъде масата прави на късо. Дали някой от Вас се е сблъсквал с подобен проблем, и как го е решил. Чичко полицай само чака да види някой без включени фарове за да изкара по-весело празниците. Колата е произведена в Холандия и е с фабрична газова бутилка и двигател на Рено. Двигател B18kp
VOLVO 440 GL 1.7L CARBURATEUR KATALYSATOR B18 KP 111
Reply

#2
Според мен колата ти не загрява , а отчита температурата неправилно . Аз имах подобен проблем но на 745 , проблема при мен беше че ми се беше запалил километража(разбирай тъблото ). Не знам при 4хх дали данните за уредите минават през компютър.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)