The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Асоциация на Авто Клубовете (предложение)

#1
Мерцедес клуб българия имаме едно предложение и бихме искали и вашето мнение по въпроса :!: та значи обмисляме създаването на Асоциация на Авто Клубовете.Целта на това е да се защитават правата на участниците в отделните клубове пред институцийте визирам КАТ, Общините, Застрахователните дружества и тн.
Преди всичко ние сме шофьори независимо каква марка кола караме и дупките и задръстванията са еднакви за всички.
Но какво може,да направи един отделен авто клуб за решаването на тези въпроси?
Отговора е! Почти нищо
За това мислим, че ако обединим усилията си, имаме шанс, да я прокараме идеите си по лесно.
за това ще ви помоля да коментирате!
благодарим ви
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mercedes-club-bg.com/">http://www.mercedes-club-bg.com/</a><!-- m -->
Reply

#2
Мерцедес клуб българия имаме едно предложение и бихме искали и вашето мнение по въпроса :!: та значи обмисляме създаването на Асоциация на Авто Клубовете.Целта на това е да се защитават правата на участниците в отделните клубове пред институцийте визирам КАТ, Общините, Застрахователните дружества и тн.
Преди всичко ние сме шофьори независимо каква марка кола караме и дупките и задръстванията са еднакви за всички.
Но какво може,да направи един отделен авто клуб за решаването на тези въпроси?
Отговора е! Почти нищо
За това мислим, че ако обединим усилията си, имаме шанс, да я прокараме идеите си по лесно.
за това ще ви помоля да коментирате!
благодарим ви
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mercedes-club-bg.com/">http://www.mercedes-club-bg.com/</a><!-- m -->
Reply

#3
Аз съм ЗА. Идеята е много добра.
Reply

#4
Аз съм ЗА. Идеята е много добра.
Reply

#5
Тази тема предлагам да се направи важна. Колкото повече, толкова повече. Хайде да действаме!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#6
Тази тема предлагам да се направи важна. Колкото повече, толкова повече. Хайде да действаме!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#7
Заедно можем повече!
(това беше някакъв лозунг на някои, ама не знам на кой - всъщност няма значение)

Темата е наистина важна, както казва шефката, ама някакси не върви заглавието на важна тема да е "здравейте пичове" :!: :?:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#8
Заедно можем повече!
(това беше някакъв лозунг на някои, ама не знам на кой - всъщност няма значение)

Темата е наистина важна, както казва шефката, ама някакси не върви заглавието на важна тема да е "здравейте пичове" :!: :?:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#9
до тук добре, всички с аентусиазирани....но до кога и до къде :?: :!: :?: :|
преди време имаше подобна инициатива за дупките, спрягаха се митинги блокажи на пътища и кръстовища......и темата изпадна в забвение
после излезе з анещо друго....пак за малко

дано тоя път да е по различно :oops: :roll: :|
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
до тук добре, всички с аентусиазирани....но до кога и до къде :?: :!: :?: :|
преди време имаше подобна инициатива за дупките, спрягаха се митинги блокажи на пътища и кръстовища......и темата изпадна в забвение
после излезе з анещо друго....пак за малко

дано тоя път да е по различно :oops: :roll: :|
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)