The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Радиото не работи след проблеми с акумулатора

#11
Здравей Slavy,

Тази седмица имам записан час за електричар и ще пиша какво е станало. Много е кофти без радио, постоянно чувам разни странни шумове, а преди просто усилвах радиото и готово всичко се оправя Smile

Поздрави.
Volvo S80 2.5D, 99г.
Reply

#12
Здравейте,

Ходих на електричар, закачихме колата на компютър, оказа се, че няма достъп до панела с радиото. Свалихме го, и го оставих за ремонт в сервиз Сони (студентски град), стоя там 1 седмица и днес им се обадих да ги питам какво става отговориха ми, че нямали документация и не знаели какво става и как да го оправят.

И така отново съм в изходна точка, но този път вече знам, че радиото е изгоряло. Ще ви бъда много благодарен, ако ми препоръчате някой читав майстор за радио панела на Волво.

Поздрави
Volvo S80 2.5D, 99г.
Reply

#13
Няма достъп не винаги означава изгоряло. Радиото е кодирано към колата, извън колата или без връзка с компютъра на колата не работи. Мисля, че Мото Пфое могат да ти дадат крайната диагноза - за съжаление всичко е софтуер, а само Мото Пфое имат софтуера за пълна диагностика на радиото.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#14
Ама то дори и не свети подсветката, нищо. Все едно е гръмнало.
Volvo S80 2.5D, 99г.
Reply

#15
LeassTaTT Wrote:Ама то дори и не свети подсветката, нищо. Все едно е гръмнало.

Хм... Дай да го видим това радио.
Пратил съм на Л.С. телефон на който можеш да ме намериш.
Reply

#16
Здравейте колеги,

Искам да ви се похваля, вече имам музика в колата. Изцяло благодарение на усилията на Тишо, които поправи изгорялото радио. Сега вече шофирането придоби нови измерения.

Поздрави Smile
Volvo S80 2.5D, 99г.
Reply

#17
Невероятно, но факт!!!
В събота докато си регулирах шофьорската седалка(електрическа) при работещ двигател радиото проработи:-).Единствено копчетата оградени с жълти контури не светят, но си работят.    
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#18
Nicky Wrote:Невероятно, но факт!!!
В събота докато си регулирах шофьорската седалка(електрическа) при работещ двигател радиото проработи:-).Единствено копчетата оградени с жълти контури не светят, но си работят.

Това май потвърждава теорията за проблема в оптиката. Wink
Reply

#19
От това следва ли, че колата има проблем или може да се експлоатира така докато спре да свири отново.И ако са нужни диагностика и ремонт може ли да се поотложи напред във времето без това да довлече по-сериозни проблеми.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#20
Nicky Wrote:От това следва ли, че колата има проблем или може да се експлоатира така докато спре да свири отново.И ако са нужни диагностика и ремонт може ли да се поотложи напред във времето без това да довлече по-сериозни проблеми.

Освен да спре пак няма какво друго да се случи. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)