The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помогни на колега в нужда!

#21
Колеги простете моята параноя, ама според мен така даваме само храна на разни телефонни...не знам как да ги нарека. Въобще пускането на лични данни, ей така из пространството, ми се струва малко неразумно.
Иначе идеята е чудесна. Ама според мен едно по-засилено присъствие по срещите ще е доста по-ползотворна за обмяна на телефонни номера и прочее взимопомощ.
п.с. Моля някой от модераторите да изтрие поста с моето име в темата кой се крие зад никнейма.

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#22
Тва е върно ма ко да се прави,требе да се помага.


Аз предлагам и др.Некав тел.за такива който немат мобилен нет /като мене/ за да им дадат от там номера на колега кадето се намират.Който постоянно е в форума или на комп с интернет.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#23
Следвайки мисълта на NASKO1973, мога да предложа на всички колеги да направим картата за взаимопомощ, ама малко по друг начин.
Първо да питаме Кире и останалият УС може ли до тях да пратим ЛС с имената си, телефоните си и региона за помощ. Ако имаме тяхното съгласие - пращаме и после някой обединява инфото в електронен или хартиен вид (сещам се за един такъв от РусИ :mrgreen: ).
След това - по време на ежемесечните срещи получаваме електронно или хартиено копие на картата/списъка/указателя от УС или някой, който се е свързал с УС. Така ще сме убедени, че имената ни и телефоните не са попаднали в случайни хора, а само в такива които познаваме.
Какво мислите по въпроса?
:o
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#24
npackoBko Wrote:Следвайки мисълта на NASKO1973, мога да предложа на всички колеги да направим картата за взаимопомощ, ама малко по друг начин.
Първо да питаме Кире и останалият УС може ли до тях да пратим ЛС с имената си, телефоните си и региона за помощ. Ако имаме тяхното съгласие - пращаме и после някой обединява инфото в електронен или хартиен вид (сещам се за един такъв от РусИ :mrgreen: ).
След това - по време на ежемесечните срещи получаваме електронно или хартиено копие на картата/списъка/указателя от УС или някой, който се е свързал с УС. Така ще сме убедени, че имената ни и телефоните не са попаднали в случайни хора, а само в такива които познаваме.
Какво мислите по въпроса?
:o
СПАААМ, дойде ли сезона на прасковите? Прасковите случайни сортове ли са? На картата която искаш да направим трябва ли да присъстват прасковените градини? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
П.п. Познаваш агроном от РУСИ-то ли?
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#25
bg_tiger1978 Wrote: СПАААМ, дойде ли сезона на прасковите? Прасковите случайни сортове ли са? На картата която искаш да направим трябва ли да присъстват прасковените градини? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
П.п. Познаваш агроном от РУСИ-то ли?

За тебе:
.gif   n1935.gif (Size: 882.12 KB / Downloads: 1,091) Big Grin Big Grin Big Grin

Не знам дали е дошъл сезона на прасковите, ама отиваш към ядене на кайсиите ми ..... :mrgreen: :mrgreen:

кайсийка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#26
NASKO1973 Wrote:Колеги простете моята параноя, ама според мен така даваме само храна на разни телефонни...не знам как да ги нарека. Въобще пускането на лични данни, ей така из пространството, ми се струва малко неразумно.
Иначе идеята е чудесна. Ама според мен едно по-засилено присъствие по срещите ще е доста по-ползотворна за обмяна на телефонни номера и прочее взимопомощ.
п.с. Моля някой от модераторите да изтрие поста с моето име в темата кой се крие зад никнейма.

Ами тогава нека някой модератор да изтрие темата ако сметне за добре. Да направим и това което казваш на регионалните срещи... но нали се сещаш,че има и хора който не идват на такива срещи. Пък и може да не помогнем само на някой колега с волво. Нямам нищо против вашите мнения били те позитивни или негативни Smile както вече казах ако сметнете за лошо темата да бъде изтрита, заради възможността от злоупотреби с данните който оставихме Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#27
npackoBko Wrote:Следвайки мисълта на NASKO1973, мога да предложа на всички колеги да направим картата за взаимопомощ, ама малко по друг начин.
Първо да питаме Кире и останалият УС може ли до тях да пратим ЛС с имената си, телефоните си и региона за помощ. Ако имаме тяхното съгласие - пращаме и после някой обединява инфото в електронен или хартиен вид (сещам се за един такъв от РусИ :mrgreen: ).
След това - по време на ежемесечните срещи получаваме електронно или хартиено копие на картата/списъка/указателя от УС или някой, който се е свързал с УС. Така ще сме убедени, че имената ни и телефоните не са попаднали в случайни хора, а само в такива които познаваме.
Какво мислите по въпроса?
:o

И аз съм на това мнение. Ще извърша необходимите действия.
Reply

#28
+1 и от мен. :lol:
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#29
npackoBko за пореден път е прав :mrgreen: предложението му е повече от добро :lol:
Reply

#30
Подкрепям идеята на Прасковко. Може да се направи като сгъваемо календарче или нещо подобно.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)