The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ежегодна среща колона - Варна

#1
Хайде гларуси да се сберем отново на традиционната вече среща колона. Който е присъствал знае за какво иде реч.
На 14 Април отбелязваме годишнина от първото серийно Волво излязло от завода в Гьотеборг.
Предлагам на обсъждане следните въпроси.
1- Място и начален час на събиране.
2- Маршрут
3- Крайна точка
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#2
Митак, идеята е добра.Миналата година участвах и беше супер.Тази пак съм на линия!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
И аз ще подкрепя събитието пък и имам съученици там (МП) ,които отдавна не съм виждал
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#4
И на мен ми се иска отново да присъствам, само че на 13 и 14-ти съм извън града. За 15-ти април съм на линия.
Reply

#5
Само да вметна от 14.04-16.04 не са ли официални празници и дали МП ще работят тогава? Иначе, по останалите точки няма кастелство Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#6
bg_tiger1978 Wrote: Само да вметна от 14.04-16.04 не са ли официални празници и дали МП ще работят тогава? Иначе, по останалите точки няма кастелство Wink

Миналата година, ако не се лъжа колоната също беше организирана в почивен ден и имаше някой на повикване от МП. То така или иначе, трудно ще се осъществи колона в делничен ден, пък и присъстващите ще са много по-малко Wink
Reply

#7
Предвид обстоятелствата предлагам на 21 или 22.04.Неделя - Какво ще кажете? предлагам също да завършим на теферич на Аксаковска панорама. Ако е хубаво времето де. А може и един турнир по федербал на поляната да спретнем.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#8
На 21.04 ще се отработва 30.04, доколкото разбрах аз. Sad
Reply

#9
Така е 21 се отработва
Значи на 22.04 2012 от 10.00 Среща на товарна гара.Половин час за снимки и подготовка и в 10.30 поемаме по бул. Приморски до Летен Театър, малко по Цар Освободител, наляво по Княз Борис покрай хотел Черно Море,пред общината наляво по Мария Луиза, пред ДНФ десен завой по Владислав и така до Мото Пфое.
Дано не вали както го дават - Иначе вариантите са срещата да завърши в кафето на Мото Пфое или на Аксаковска Панорама.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#10
Mitachi850 Wrote:Така е 21 се отработва...

Митак, това да не го видя от новия си график :mrgreen:

Извинявам се за СПАМ-а, а сега за срещата - бройте ме и мен за 22-ри
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)