The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не ми свети диода за алармата

#11
2000 година алармата се изключва при отваряне с ключ. Светодиода светва около минута след заключване. Ключа на алармата за предния капак пък е част от ключалката и не се вижда. Колата блокира и вътрешните ключалки след активиране на алармата и дори отваряне на врата отвътре за тест на алармата не е възможен.

Задържане на бутона на дистанционното за заключване трябва да активира 'panic' режим. Ако се разписка след задържане всичко е наред. Провери и в кутията с бушони при двигателя дали има реле ALARM.

Това на таблото е сензор за осветеност, подава информация на климатроника дали грее слънце в таблото за да усили студеното.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#12
В моя случай... Колата е 2001г.
1. Заключване с дистанционното отключване с ключ води до събуждане на комшиите - Проверено! Big Grin
2. За блокировката си мислех, че при по-старите модели също я има, но както разбирам май е само на тези след 2000г. При мен блокировката се чува след 20-30сек. едно щракване.
3. Натискане и задържане на бутона за заключване не води до абсолютно нищо. Проверено току що! :roll:

За сензора Жоро вече е обяснил, но според мен освен да усили студеното за да поддържа зададентата темепратура, определя и разпределението на въздушната струя в режим Auto.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#13
При мене нито щтрака нито писка явно съм само с имобилайзер .Но диода не мига никога.
Reply

#14
При мен диода също не свети но алармата си работи перфектно.Пробвал съм я като заключа колата и съм оставил отворен прозорец.След 5-6 мин. след заключване, като опитам да си отворя вратата през прозореца и алармата се включва.Може би нямаш аларма.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)