The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли останали Бургаски КЛУБАРИ ?

#1
Към колегите от Бургас, господа имате ли желание за възстановяване на позициите на клуба по Вашият край? Предлагам да се съберем , да се видим да се запознаем имам в предвид стрите бургаски гларуси, както и всички нови такива, които желаят да се приобщят към Клуба. Имам желание да се спретне една съвместна Бургаско - Варненска среща, като лично аз ако има желаещи от Варна за такова мероприятие, мога да транспортирам с мен още трима колеги в моята кола, а ако са повече желаещите давам и другата си малка стреличка за да осигуря за транспортирането ни до Бургас на общо до осем човека, от които е необходимо само желанието за приятно изкарване. Очаквам колегите от Бургас да споделят дали им допада идеята за такава среща, която да се осъществи да речем

На 20.05 2012г - Неделя , около 12.00часа

на място предложено от домакините :!: Добре дошли ще са всички желаещи, независимо от къде са!


П.п. Имам и питане към отговорните фактори има ли и къде се намира знамето на ВКБ клон Бургас ?
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#2
bg_tiger1978 Wrote:П.п. Имам и питане към отговорните фактори има ли и къде се намира знамето на ВКБ клон Бургас ?

Те, това е резонен въпрос!
Има ли чета, или, и знаменосеца е паднал...
Евала за въпроса? Много ще се радвам, и, аз да науча отговора!!!
Щото, представяш ли си, какво следствие ще започне?...
Reply

#3
Приветсвам идеята ви колеги!С радост ще ви посрещнем.
Стига по това време да съм в БГ ,че имам едно пътуване тези дни.
А относно последната среща в Бургас - тя просто не се състоя и за това колегата се бъзика.
Reply

#4
Има ли останали Бургаски КЛУБАРИ ?
Дааа..........труден за конкретен отговор взе да става този въпрос в Бургас.
Летаргия в комбинация с проблеми ,равно на АПАТИЯ.
Трябва да избърша праха от РЪЖЕНА :twisted: :evil: и да видите ..........ИМА ЛИ ,НЯМА............... ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Сега на посочената дата съм на рожден ден и немога така ,че някой друг път............
Това обаче нека не е пречка .....за птичката и пролета нали знаете.
Чао, дано се случи нещо.
Reply

#5
И аз съм за тази идея .че ми липсват едни срещи с ПРИЯТНИ хора и позитивни спомени ...
Приветствам...Уточнете се ,ще се постарая да дойда и аз.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#6
Много добра идея! Евала Дидо. И аз бих се включил стига да не влезе в противоречие с фамилните задължения.
Ще се радвам да се видим с Бургаските приятели. Ще следя темата.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#7
И аз ще дойда
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#8
Мдааааа.Доста се промениха нещата в Бургас.Отдавна не съм ходил на Бургаските срещи.Ще ми бъда приятно да се срещнем.
Reply

#9
Там съм и аз.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#10
и аз мога да дойда...
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)