The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Имаше едно време......

Ev-V50 Wrote:Толкова години комунизъм до това води - прост и мързелив народ, а оттам и слаба държава Sad
Графиката друго говори ама то си зависи на кой какво са му набили в главата.
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

dilana Wrote:
Ev-V50 Wrote:Толкова години комунизъм до това води - прост и мързелив народ, а оттам и слаба държава Sad
Графиката друго говори ама то си зависи на кой какво са му набили в главата.
Напротив, колега :!: Точно това показва.Това са "плодовете" на поколението, по-точно поколенията, израстнали по времето на този пагубен за Родината ни строй.Да ти давам ли за пример лафове от народопсихологията излезнали точно по онова време и много точно олицетворяващи ни?
"Учи, мама, за да не работиш", чувал ли си го?А "Ние ги лъжем, че работим, те ни лъжат, че ни плащат"?
Всъщност на какво да те научат мързеливци и обирджии, ако не на мързел и кражби :evil:

Навремето имаше изкуствено създадени пазари в рамките на СИВ, с изкуствено създадена и поддръжана икономика.Бяха си навили на пръста, че майка България ще става промишлена страна - страна с огромни красоти, плодородна земя и много гори.
И какво стана в крайна сметка - изчезна СИВ, изчезнаха и изкуствените пазари, а икономиката взе да я няма, промишлеността пък хич.Дойде времето всичко да е свободно и търговията и производството започнаха да загиват.
Ама народът вече се е научил на мързел и не му се работи.Нещо повече - народът мрази държавата си, мрази дори за собствената си земя и не я обработва.Всеки, който поне веднъж е хващал самолет или пък си е играл с програмка от сорта на Гугъл Ърт може да се убеди в това!Дори и без очертани граници можеш да кажеш къде е България.Свършат ли обработваемите земи и започнат ли пустеещите ниви и ливади - значи си в България Sad Тъжно, но факт....


Да ти дам да погледнеш още няколко графики, показващи най-голямото зло на онзи строй към майка България - убиването на българското село и до какво води това!

Погледни тук, почети, осмисли и виж как комунизма разсипа най-големият ресурс на България, пък и на всяка друга страна - населението й:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F">http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 0%B8%D1%8F</a><!-- m -->

Виж как за 60 години населението нараства близо 2 пъти и половина, при все че България е участвала в толкова воини в онзи период, а след това до днешни дни се стопява на равнището от преди близо 70 години, при това без нито една война.Виж и до какво води така желаната от онази власт урбанизация, сътношението на градско и селко население, както и тендецията и резултатите от цялата политика на онзи строй.

После пак заповядай да дискутираме графики, тенденции и резултати от най-катастрофалният период в новата история на България Arrow
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

Ти пък заповядай някога да ти обясна как лично съм изнасял краставици, домати , череши , сливи , корнишони и разни други за Германия, Швейцария, и Австрия в периода 1992 -1995 г. Хората не бяха никак мързеливи .
Щото репликата беше, че едно време сме изнасяли, а сега внасяме - е аз съм участвал в този процес персонално и то след 1989 ...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Колеги не спорете за политика. Няма смисъл. Най-добре е да се говори с факти. Факт - имаше прозводство в България. Реални Пари? На съвременната "икономика" като махнеш кредите и почти не остава нищо - особено в Канада Wink
Говорейки за това което Мевдо е писал за износа ни към Германия...много нещо е било. Пазара и тогава и сега е бил регулиран. ЕС не е много по-различен от СИВ, дори смея да твърдя че е по-брутален в изискванията си.
Както казах да не почваме. Дайте да си говорим за коли Smile
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

mevdo Wrote:е аз съм участвал в този процес персонално и то след 1989 ...
Знаех си аз,че не ти е честа "работата" :mrgreen: ,ама трябваше сам да си признаеш МайорЕ Big Grin :lol: Tongue
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

kire Wrote:
mevdo Wrote:е аз съм участвал в този процес персонално и то след 1989 ...
Знаех си аз,че не ти е честа "работата" :mrgreen: ,ама трябваше сам да си признаеш МайорЕ Big Grin :lol: Tongue
SPAM Smile В същност Кире искам да ти кажа, че тук г-н Майора ни въвежда в заблуждение с тези негови краставици,домати и др. Истината е, че е изнасял цветя и по-точно Карамфили :mrgreen: Утре ще има повод да почерпи, нека го направи с виртуален "букет" от шопски салати, Стойовата сами знаем от къде да си я набавим :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

Само като се сетя за тези продукти ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

   
Колко шамара съм отнасял, заради някоя от показаните марки ..... :twisted: :mrgreen: :twisted:

   
Ето този Швепссссссссссс ми липсва

   
Севдо се е учил на това .... май .... :o Confusedhock: Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
           
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)