The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
странен проблем

#11
mitko-v40 Wrote:колега имали развитие?

Ами миналата седмица ходих на диагностика в сервиза на Еником на Горнобански път, ама нещо не можаха да влязат в компютъра. Остана да се разправям с Мото Пфое, но да видим дали ще стигна до там. Момчето, дето трябваше да прави диагностиката ми каза, че е най-вероятно от дюзите и дебитомера, от скапаната нафта хващало налепи. По принцип в такива случаи светвала там някаква лампа, но това е когато се запушат по-сериозно. Даде ми акъл да добавя в нафтата някаква добавка, която почиствала и смазвала. Ако те интересува ще проверя как се казваше, че беше с някакво немско завързано име. Взех я от бензиностанцията на Лукойл и сложих с около 10-15% повече от това, което дават за обикновено ползване (така ми казаха). От тогава за съжаление съм навъртял само 50-60 км., на два-три пъти пак ми направи този номер, но вече след километър-два всичко си става нормално, докато преди това мощността си беше ниска през доста по-голямо разстояние. Така че може и това да е причината. Като мина още 100-200 км. да попреполовя горивото което съм сипъл ще кажа какъв е крайния резултат. Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)