The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LED стопа на S40

#1
Здравейте. Наскоро видях, че 4 диода от LED стопа ми не светят. Свалих стопа от колата и до колкото мога да видя, платката с всичките диоди не може да се извади отзад. Поне на мен ми изглежда така, сякаш е монтирана отвън навътре, преди да се залепи "стъклото" на стопа. Някой знае ли, какво се прави, ако изгори LED стопа на S40?
S40 2,0D 2008
Reply

#2
Купува се нов според официалният сервиз.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
joro74 Wrote:Купува се нов според официалният сервиз.

или нов (подобен) от някой друг магазин .....
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#4
Здрасти, колега. Не знам какъв е третият на S40, но ако е като на V40 махането на платката е възможно, само трябва да освободиш контрата на буксата. Платката основно се държи на нея, и още няколко малки щипки, които лесно освобождават платката с леко огъване на пластмасата. На моя стоп правих снимки, като го свалях, но сега не мога да ги намеря Sad
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#5
toshako Wrote:Здрасти, колега. Не знам какъв е третият на S40, но ако е като на V40 махането на платката е възможно, само трябва да освободиш контрата на буксата. Платката основно се държи на нея, и още няколко малки щипки, които лесно освобождават платката с леко огъване на пластмасата. На моя стоп правих снимки, като го свалях, но сега не мога да ги намеря Sad

Така като му гледаш снимката от аватара на колегата и подписа с автомобил от 2008 г., дали става въпрос за В40, което тогава вече не се е произвеждало а? ...
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#6
[Image: stock-photo-oops-77312962.jpg]
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#7
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wink :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#8
Ясно. Хитро измислено. За няколко диода, цял нов стоп. за всеки случай, да поясня пак. Става дума, за стоп светлината на единия от двата задни стопа. Не говоря за третия стоп на стъклото.
S40 2,0D 2008
Reply

#9
Коляга, няма ли начин да се разпробие отзад и да се достигне до платката?
Volvo S40 T4, B4194 T (16V), 240 hp
Reply

#10
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fixya.com/search/p691734-volvo_2008_s40/change_brake_light">http://www.fixya.com/search/p691734-vol ... rake_light</a><!-- m -->
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)