The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Пушач ли сте?
You do not have permission to vote in this poll.
Да
0%
0 0%
Не
0%
0 0%
Да, но имам намерение да се отказвам
0%
0 0%
Не, отказах цигарите
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пушенето

#21
s0me0ne Wrote:..... и на всичкото отгоре даваш 50 лева на месец за това "удоволствие".


Къде отиде ти бре Мишо.....те ако бяха само 50лв. до са да няма непушачи Big Grin

ПП:За сериозен пушач минимума е 100лв.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#22
s0me0ne Wrote:..... и на всичкото отгоре даваш 50 лева на месец за това "удоволствие".


Къде отиде ти бре Мишо.....те ако бяха само 50лв. до са да няма непушачи Big Grin

ПП:За сериозен пушач минимума е 100лв.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#23
Kespanok 460 Wrote:
s0me0ne Wrote:..... и на всичкото отгоре даваш 50 лева на месец за това "удоволствие".


Къде отиде ти бре Мишо.....те ако бяха само 50лв. до са да няма непушачи Big Grin

ПП:За сериозен пушач минимума е 100лв.

Май си прав за 100те лева. А къде съм отишъл... ами като всеки младеж. По жени, за пари, за книжки и тнт :lol: Някои дават, други - не!
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#24
Kespanok 460 Wrote:
s0me0ne Wrote:..... и на всичкото отгоре даваш 50 лева на месец за това "удоволствие".


Къде отиде ти бре Мишо.....те ако бяха само 50лв. до са да няма непушачи Big Grin

ПП:За сериозен пушач минимума е 100лв.

Май си прав за 100те лева. А къде съм отишъл... ами като всеки младеж. По жени, за пари, за книжки и тнт :lol: Някои дават, други - не!
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#25
s0me0ne Wrote:Май си прав за 100те лева. А къде съм отишъл... ами като всеки младеж. По жени, за пари, за книжки и тнт :lol: Някои дават, други - не!


Няма ли да дойдеш с Синия Дракон на срещата :wink:

ПП:Ако има излишни жени викай че съм закъсал нещо Big Grin Big Grin Confusedex: :tongue7:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#26
s0me0ne Wrote:Май си прав за 100те лева. А къде съм отишъл... ами като всеки младеж. По жени, за пари, за книжки и тнт :lol: Някои дават, други - не!


Няма ли да дойдеш с Синия Дракон на срещата :wink:

ПП:Ако има излишни жени викай че съм закъсал нещо Big Grin Big Grin Confusedex: :tongue7:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#27
Kespanok 460 Wrote:
s0me0ne Wrote:Май си прав за 100те лева. А къде съм отишъл... ами като всеки младеж. По жени, за пари, за книжки и тнт :lol: Някои дават, други - не!


Няма ли да дойдеш с Синия Дракон на срещата :wink:

ПП:Ако има излишни жени викай че съм закъсал нещо Big Grin Big Grin Confusedex: :tongue7:

Те мойте са в друга категория (малки на годинки). А за синия дракон - дата за листовки има чак на 6-7 февруари. Който не си взима от първия път листовките - така става Big Grin както в един ТВ спот "епа стана комично" :lol:
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#28
Kespanok 460 Wrote:
s0me0ne Wrote:Май си прав за 100те лева. А къде съм отишъл... ами като всеки младеж. По жени, за пари, за книжки и тнт :lol: Някои дават, други - не!


Няма ли да дойдеш с Синия Дракон на срещата :wink:

ПП:Ако има излишни жени викай че съм закъсал нещо Big Grin Big Grin Confusedex: :tongue7:

Те мойте са в друга категория (малки на годинки). А за синия дракон - дата за листовки има чак на 6-7 февруари. Който не си взима от първия път листовките - така става Big Grin както в един ТВ спот "епа стана комично" :lol:
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#29
nikki Wrote:идеята пепелникът да е скъпа екстра е добра
аз съм непушач и не разрешавам на никой да пуши в колата ми или в къщи.
първото нещо което направих когато си взех колата беше да махна пепелника.
имам две маки деца и когато окло тях има пушач наи учтиво го моля да не пуши.
баща ми е заклет пушач повече от 40 години и мога да видя какво причиняват цигарите - просто съсипват човека

И в моята кола не се пуши, а проблемът с пепелниците е решен - във всеки пепелник имам винтчета, гайки, крушки и всякакви дребни джунджурии, които могат да потрябват от време на време.... Big Grin
Reply

#30
nikki Wrote:идеята пепелникът да е скъпа екстра е добра
аз съм непушач и не разрешавам на никой да пуши в колата ми или в къщи.
първото нещо което направих когато си взех колата беше да махна пепелника.
имам две маки деца и когато окло тях има пушач наи учтиво го моля да не пуши.
баща ми е заклет пушач повече от 40 години и мога да видя какво причиняват цигарите - просто съсипват човека

И в моята кола не се пуши, а проблемът с пепелниците е решен - във всеки пепелник имам винтчета, гайки, крушки и всякакви дребни джунджурии, които могат да потрябват от време на време.... Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)