The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Добрич- 10.06.2012

#21
Колеги,кога ще е новата среща?Предния месец както виждате бяхме само 5 човека,хайде по сериозно Wink .В Добрич е пълно хубави автомобили-VOLVO,а на срещата никой не дойде! :lol: Бъдете по активни!И аз съм нов,но искам по бързо да се приобщя към семейството Big Grin .Съжелявам,че не можах да отида на Боаза,но съм на работа!
Reply

#22
Привет на всички колеги. Аз успях да отида макар и за малко на срещата в "Боаза", съжалявам, че неуспях да остана за вечерта Sad , но мога да кажа на всички, които не са ходили на такива срещи, че могат мноооооооого да съжаляват за това, за това се присъединявам към призива на Монката, нека да се съберем и в Добрич. Моето предложение е да се съберем на 07.07.2012 г. в 13,00 ч. на ресторант "Колибите". Това е моето предложение за среща, ако някой има други предложения, да не се притеснява да пише. Wink
Reply

#23
Аз сам за ама за 08.07.2012 г. Smile
Reply

#24
За 08.07.2012 съм пас ,ще издирвам опечените на Терапията във Варна,а от там по следите на Прасковата и Майора ... :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#25
Кангалов, пиши ако не те затруднявам, къде и в колко часа ще се събирате във Варна, че то като гледам в този наш заспал град, колко човека ще идват, по-добре да дойдем при вас във Варна
Reply

#26
неделя(08.07.2012)каде ще е срещата надявам се ,че ще мога да дойда да се запознаем и да споделите малко опит в тази марка коли
Reply

#27
lazarovisin какво стана, оправи ли колата? Това да не е волвото което е купено в Ботевград? Колкото до срещата в Добрич, явно ще отпадне, защото никой не отговори на призива. Очаквам Кангалов да се обади за да каже къде и в колко часа ще е срещата във Варна за да отидем там ( аз и поне още 3 фенове от Добрич).
Reply

#28
Срещата както винаги ще е на паркинга пред Терапевтичния блок (така нареченото околовръстно) .Кажете къде и кога да Ви посрещна и ще съм там.Най подходящо е да се изчакаме на Аксаковска панорама към 12:30 - 12:45 часа и от там да отидем до мястото.
Телефона ми е 0888 614 418 (не се притеснявам да го давам,защото телефона ми е обществен).


Темата за варненската среща е тук :

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=22694">viewtopic.php?f=20&t=22694</a><!-- l -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#29
да успях да я направя за сега няма проблеми само дето кастофона е блокиран и сега нямам музика .а за срещата в варна нз дали ще мога да дойда
Reply

#30
Вече и кастофона работи Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)