The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 163hp D5 върви повече от S40 D5 185hp??

#41
Quote:...педалът, рязко до дъно, не се натиска
Това пък защо?
п.п. никой с никой не се заяжда, просто си питах за изяснаване на някои факти.... но както каза един колега ...
"Всеки има право да СИ вярва " Big Grin
Reply

#42
Това пък,че Волвата не вървяли..... Мисля, че са малко глупости... Наистина сток не са като в сравнения с някои по-спортни марки като BMW и Audi, но пък за сметка на това са най-сигурните коли, които имат супер стабилни мотори, турбота и купета.....При малко модификаций на един T5 мотор, ще видим дали RS4-ката ще се изпарява отпред или отзад.....
Поздрави Wink
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#43
Колега, давай да ти излизам с В40ката, че да отсрамим серията.. Smile
Reply

#44
In Flames Wrote:При малко модификаций на един T5 мотор, ще видим дали RS4-ката ще се изпарява отпред или отзад.....
Поздрави Wink

Не знам как 250кончета (дори и расови, както пишеше в 1 от профилите 8-) ) ще се справят с първата и най-"малка" RS4 с 381...ама ОК :mrgreen: А ако ще говориме за модификации не е "честно" да бЕгаме сток с наточени Wink мое виждане на нещата
2001 S80
Reply

#45
marto4kata Wrote:
In Flames Wrote:При малко модификаций на един T5 мотор, ще видим дали RS4-ката ще се изпарява отпред или отзад.....
Поздрави Wink

Не знам как 250кончета (дори и расови, както пишеше в 1 от профилите 8-) ) ще се справят с първата и най-"малка" RS4 с 381...ама ОК :mrgreen: А ако ще говориме за модификации не е "честно" да бЕгаме сток с наточени Wink мое виждане на нещата


Май нещо забравяш в случая..... Пусни си твойте аудита срещу стокова Volvo S60 POLESTAR:
http://www.topgear.com/uk/car-news/volvo...2012-06-18
Мисля че 508-те кончета под капака и без модификации доста добре ще се справят пред немският конкурент 8-)

Ускорението на въпросното Волво от 0-60 mph e 3.9 секунди Мисля,че не се сещам за Ауди със тези времена... Или бъркам? Arrow

Поздрави Smile


П.П. Темата се отнасяше за 2 Волва не за Волво и Ауди и т.н. .. Незнам защо трябваше да намесвате други марки ... Според мен това са излишни споровеSmile
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#46
In Flames Wrote:
marto4kata Wrote:
In Flames Wrote:При малко модификаций на един T5 мотор, ще видим дали RS4-ката ще се изпарява отпред или отзад.....
Поздрави Wink

Не знам как 250кончета (дори и расови, както пишеше в 1 от профилите 8-) ) ще се справят с първата и най-"малка" RS4 с 381...ама ОК :mrgreen: А ако ще говориме за модификации не е "честно" да бЕгаме сток с наточени Wink мое виждане на нещата


Май нещо забравяш в случая..... Пусни си твойте аудита срещу стокова Volvo S60 POLESTAR:
http://www.topgear.com/uk/car-news/volvo...2012-06-18
Мисля че 508-те кончета под капака и без модификации доста добре ще се справят пред немският конкурент 8-)

Ускорението на въпросното Волво от 0-60 mph e 3.9 секунди Мисля,че не се сещам за Ауди със тези времена... Или бъркам? Arrow

Поздрави Smile


П.П. Темата се отнасяше за 2 Волва не за Волво и Ауди и т.н. .. Незнам защо трябваше да намесвате други марки ... Според мен това са излишни споровеSmile

Колега In Flames, ти вкара в надпреварата Аудитата и RS-ките в частност :lol:

п.п. Оф топик сядал съм и съм имал възможност да покарам до морето RS4 (някакъв юбилеен вариант) 508 к.с. така че малко повече респект към тях - има защо! Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#47
marto4kata Wrote:Аз не мога да разбера само, защо се впускате в няк'ви безцелни спорове, при положение, че Волво дори и с R моделите не са доизмислени за бЕгане. Сложете една 60-ка R и една RS4/6 и гледайте как Аудито направо се изпарява. Волвото не е кола за улични състезатели... Ако пък ви се иска да сте "дъ номер един" с кола за 3хил. лв., си 'земете една голфара гти и слагайте кюнеца, тогава ще разбера...
Айде стига глупости ама имам ли чип, ама мойто изпърдяло 1.6 не е кат' другите 1.6, един майстор ми е казал, че върви повече от за 1.6...
Аз си знам, имам дву-тонно 2.4, вдига 220 и т'ва е, няма к'во да си го меря с чуждите... ако исках бегачка, нямаше да си купя 2 тона ламарина на 1во място... дано да можете да спите и без чип :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А това кой как кара е др въпрос, който...не може да е особено обективен Wink

Не аз вкарах аудитата в темата колега, виж по-назад Smile А доколкото RS-ките, и аз ги уважавам и им се кефя доста! Но темата не беше такава,че да сравняваме Волвата с RS-ки ...А и в крайна сметка просто исках да напомня,че си имаме волво което не е по-слабо, макар да не е още сериино... Да вметна само,че С60-ката освен че е със 509 коня е и AWD...Така,че добре знаете за какъв старт ще става дума Wink
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#48
За RS6 няма какво да говорим.. IT"S DAMN FAST...но RS4 Волвото си има шанс! Като се има впредвид,че волвото не са машини са гонки или драг... а такива които ти спасяват живота! Wink
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#49
Тая тема и без това е малко безсмислена :twisted: Да се сравняват тотално различни класове, с различни мотори, коне, въртящ момент и прочие, аа забравих че и двете са волва :oops:
Reply

#50
pachopacho Wrote:Тая тема и без това е малко безсмислена :twisted: Да се сравняват тотално различни класове, с различни мотори, коне, въртящ момент и прочие, аа забравих че и двете са волва :oops:

Просто констатирах случката Smile Това,че на някои хора не им се ще да е така е друг въпрос Big Grin Нека да си е 180 коня S40-ката Wink
Всъщност темата ми беше с въпрос, и тама беше смисъла и той беше "как мога да разбера дали съм сток или нещо е пипано по моята кола някога преди да попадне при мен" ... Имаше колеги които си отговориха и такива които започнаха да спорят едва ли не Smile Щом ти е безмислена колега не пиши в нея... Wink Smile
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)