The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩИ НА ВАРНЕНСКИТЕ ВОЛВО ФЕНОВЕ---всяка първа неделя

Чакай малко ве, споко! Те хубавите работи бавно стават, демек да видим талон на името на Митьофа и тогава да му честитим! Не слагай каруцата пред коня.
Иначе не можах нещо да ти схвана мисълта за "страната по сделката" -я веднага да поясниш!!! :evil:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Чакай малко ве, споко! Те хубавите работи бавно стават, демек да видим талон на името на Митьофа и тогава да му честитим! Не слагай каруцата пред коня.
Иначе не можах нещо да ти схвана мисълта за "страната по сделката" -я веднага да поясниш!!! :evil:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Мевдо,на мен колата много ми хареса,за това многократно казах "вземай"
Като разасня бартера ,че Митко дава Опел Вектра 1990г 1,7Д (дизел ,който под нулата ,едва пали) +2500лв,не издържах просто на предложението.
Знаеш Митю колко е пестелив,но с принципа "веднъж се живее",сериозно му повлиях да я купи(както ти на мен :lol: )
Митака каза"ИМА ЗДЕЛКА" което означава ,че колата е в негови ръце.
Да си я кара със здраве,и да идва по -рядко в Мевдо-сервиз .
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

Мевдо,на мен колата много ми хареса,за това многократно казах "вземай"
Като разасня бартера ,че Митко дава Опел Вектра 1990г 1,7Д (дизел ,който под нулата ,едва пали) +2500лв,не издържах просто на предложението.
Знаеш Митю колко е пестелив,но с принципа "веднъж се живее",сериозно му повлиях да я купи(както ти на мен :lol: )
Митака каза"ИМА ЗДЕЛКА" което означава ,че колата е в негови ръце.
Да си я кара със здраве,и да идва по -рядко в Мевдо-сервиз .
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

ееее браво !
аз се радвам ,че най -после ще има "сродна душа" на срещата(за троиката иде реч)
и кой сега ще води колоната като сме две тройки......?по -старата ли..?
по-грозната ли...
то май си е ясно ,че ще съм аз.....
поне тази гордост да ми остане!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

ееее браво !
аз се радвам ,че най -после ще има "сродна душа" на срещата(за троиката иде реч)
и кой сега ще води колоната като сме две тройки......?по -старата ли..?
по-грозната ли...
то май си е ясно ,че ще съм аз.....
поне тази гордост да ми остане!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

miro343 Wrote:ееее браво !
аз се радвам ,че най -после ще има "сродна душа" на срещата(за троиката иде реч)
и кой сега ще води колоната като сме две тройки......?по -старата ли..?
по-грозната ли...
то май си е ясно ,че ще съм аз.....
поне тази гордост да ми остане!
Дали се лъжа или не, ама май и ти се беше заканил да взимаш по-ново VOLVO?
Или си траеш нарочно, та да ни изненадаш? :wink:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

miro343 Wrote:ееее браво !
аз се радвам ,че най -после ще има "сродна душа" на срещата(за троиката иде реч)
и кой сега ще води колоната като сме две тройки......?по -старата ли..?
по-грозната ли...
то май си е ясно ,че ще съм аз.....
поне тази гордост да ми остане!
Дали се лъжа или не, ама май и ти се беше заканил да взимаш по-ново VOLVO?
Или си траеш нарочно, та да ни изненадаш? :wink:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

ами с тоз ремонт на къщата - не виждам скоро да стане.пък ...знаеш ли то с каквито се събереш -такъв ставаш!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

ами с тоз ремонт на къщата - не виждам скоро да стане.пък ...знаеш ли то с каквито се събереш -такъв ставаш!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)