The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Информация за Volvo s40 modeum Sport

#21
От 08.2006г. пуснаха S40 е с фейслифт, това значи че са премахнати всички открити проблеми в модела до сега! Колата е много добра и си се спрял на перфектния двигател 2.0D - върви достатъчно добре и е икономичен за разлика от моя D5 :wink:
Reply

#22
От 08.2006г. пуснаха S40 е с фейслифт, това значи че са премахнати всички открити проблеми в модела до сега! Колата е много добра и си се спрял на перфектния двигател 2.0D - върви достатъчно добре и е икономичен за разлика от моя D5 :wink:
Reply

#23
10х Lyan Smile Smile Smile Предполагам е по икономична поради това че D5 е по мощен и е автоматик. Какъв разход ти прави градско или смесен цикъл, защото главно така ще я карам, да имам база за сравнение, защото на каталог е едно, а в действителност излиза друго!
Reply

#24
10х Lyan Smile Smile Smile Предполагам е по икономична поради това че D5 е по мощен и е автоматик. Какъв разход ти прави градско или смесен цикъл, защото главно така ще я карам, да имам база за сравнение, защото на каталог е едно, а в действителност излиза друго!
Reply

#25
Градско (София) не пада под 10л. но си заслужава :lol: 2.0D е по-балансиран, не върви много по-лошо - колата е прекалено лека за да се използва целият въртящ момент на D5!
Reply

#26
Градско (София) не пада под 10л. но си заслужава :lol: 2.0D е по-балансиран, не върви много по-лошо - колата е прекалено лека за да се използва целият въртящ момент на D5!
Reply

#27
първо - здравейте,
второ по темата:
нашето S40 (2.0D) е купено декември 2004-та
до тук сме навъртяли 47000км
до португалия и обратно (с всички спирания по граници и т.н.) ни изкара на средна скорост 120км и разход 5.9
градско (женско) каране (чакане по кръстовищата) съм на 6.9

смяна на масло, въздушен и маслен филтър ми излезе около 500лв
досега не съм имала проблеми с колата
като изключим две по-сериозни одрасквания от разни ... шофьори ...

доволна съм и от колата и от приемчика в Мотопфое

нещо ограничението на 200км/ч не ни харесва, но това е поправимо

в момента мъжът ми се заглежда по S80, но с всички сили се опитвам да го откажа от идеята, защото 40-ката е невероятна във всяко едно отношение
всеки който има такава кола, знае какво имам предвид
ако ти се кара бърза кола с малък разход S40 е тoчно за теб

p.s. край на рекламата - ще искам хонорар от Мотопфое
шегувам се Smile
Reply

#28
първо - здравейте,
второ по темата:
нашето S40 (2.0D) е купено декември 2004-та
до тук сме навъртяли 47000км
до португалия и обратно (с всички спирания по граници и т.н.) ни изкара на средна скорост 120км и разход 5.9
градско (женско) каране (чакане по кръстовищата) съм на 6.9

смяна на масло, въздушен и маслен филтър ми излезе около 500лв
досега не съм имала проблеми с колата
като изключим две по-сериозни одрасквания от разни ... шофьори ...

доволна съм и от колата и от приемчика в Мотопфое

нещо ограничението на 200км/ч не ни харесва, но това е поправимо

в момента мъжът ми се заглежда по S80, но с всички сили се опитвам да го откажа от идеята, защото 40-ката е невероятна във всяко едно отношение
всеки който има такава кола, знае какво имам предвид
ако ти се кара бърза кола с малък разход S40 е тoчно за теб

p.s. край на рекламата - ще искам хонорар от Мотопфое
шегувам се Smile
Reply

#29
Сърдечно благодаря за отговора. Това за разхода и мен ме изненада като ми казаха че градско прави 10 а в каталог дават около 6. Аз така или иначе направих своя избор - вече поръчах колата и сега ще почакам около месец да я доставят. Но това е сладко чакане.... Smile
Reply

#30
Сърдечно благодаря за отговора. Това за разхода и мен ме изненада като ми казаха че градско прави 10 а в каталог дават около 6. Аз така или иначе направих своя избор - вече поръчах колата и сега ще почакам около месец да я доставят. Но това е сладко чакане.... Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)