The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДПАЗНИТЕ КОЛАНИ!!!

#11
Да-а-а! Определено Господ е бил с вас! Дано да се оправиш бързо! Така ли мислиш да оставиш нещата с полицаите?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#12
Да-а-а! Определено Господ е бил с вас! Дано да се оправиш бързо! Така ли мислиш да оставиш нещата с полицаите?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#13
важното е че си жив и здрав. От такива ситуации направо побеснявам от безсилие. Цялата държава е на тоя хал, никойне му дреме за нищо Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

бързо възстановяване :thumbleft:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
важното е че си жив и здрав. От такива ситуации направо побеснявам от безсилие. Цялата държава е на тоя хал, никойне му дреме за нищо Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

бързо възстановяване :thumbleft:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Жив и здрав! Това е най-важното... Бързо възстановяване ти желая! Жалко че ще трябва на Господ да се осланяме да раздава справедливост...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#16
Жив и здрав! Това е най-важното... Бързо възстановяване ти желая! Жалко че ще трябва на Господ да се осланяме да раздава справедливост...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#17
Абе, Павко!
Баш на тебе ли е трябвало да се случи?
Сега отварям форума и все лоши неща чета...
Изядох я с буквите цялата тема. Да ти кажа, че съм настръхнал и съм бесен - малко е... Направо ми се реве от безсилие пред такава ситуация. Как можахте да ги оставите гадовете-полицаи да си правят свободни съчинения на тема: Копеленцето е невинно???
Е...ти наглостта!!! :evil:
Нямам думи...

А ти че си КЪСМЕТЛИЯ - ТОВА Е ФАКТ! БРАВО!
И скорошно оздравяване.
Reply

#18
Абе, Павко!
Баш на тебе ли е трябвало да се случи?
Сега отварям форума и все лоши неща чета...
Изядох я с буквите цялата тема. Да ти кажа, че съм настръхнал и съм бесен - малко е... Направо ми се реве от безсилие пред такава ситуация. Как можахте да ги оставите гадовете-полицаи да си правят свободни съчинения на тема: Копеленцето е невинно???
Е...ти наглостта!!! :evil:
Нямам думи...

А ти че си КЪСМЕТЛИЯ - ТОВА Е ФАКТ! БРАВО!
И скорошно оздравяване.
Reply

#19
Благодаря на всички за благопожеланията Smile Ако има нещо, което ненавиждам на тоя свят, това е несправедливостта!!! Събин ме свърза с един адвокат и ще видим как ще я караме... Пък докъде ще ми позволят да се боря за справедливост...друг въпрос. А за това, че имам късмет, спор няма Smile Дано не ме изоставя скоро :lol:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#20
Благодаря на всички за благопожеланията Smile Ако има нещо, което ненавиждам на тоя свят, това е несправедливостта!!! Събин ме свърза с един адвокат и ще видим как ще я караме... Пък докъде ще ми позволят да се боря за справедливост...друг въпрос. А за това, че имам късмет, спор няма Smile Дано не ме изоставя скоро :lol:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)