The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Двигателя на S40 1999 - 2.0 16V - какъв е?

#1
Можете ли да ми кажете какъв е този двигател - от различни места чувам различни неща - дали е на Митсубиши, дали е на Рено, дали си е на Волво? Можете ли да ми кажете?
Става дума за С40 1999 - 2.0 16В, 140 коня.
Reply

#2
Можете ли да ми кажете какъв е този двигател - от различни места чувам различни неща - дали е на Митсубиши, дали е на Рено, дали си е на Волво? Можете ли да ми кажете?
Става дума за С40 1999 - 2.0 16В, 140 коня.
Reply

#3
Тоя май си е чисто Волво. Тук има доста колеги с такъв двигател, те да кажат по-точно.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#4
Тоя май си е чисто Волво. Тук има доста колеги с такъв двигател, те да кажат по-точно.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#5
Двигатели дизел - рено и по-късно волво.
Двигетели бензин - само волво без 1.8 GDI (на Митсубиши е и е 125 к.с. от 1998 година се поставя). Познава се по пластмасовата кора - пише си GDI. Повече информация за двигателите -> ТУК.

За сравнение на бензиновите двигатели:
На волво - бензинови (1.6, 1.8, 2.0, 2.0 Т):
[Image: 234673_orig.jpg]

На митсубиши - бензинов GDI 1.8 125 к.с. - поставя се от 1998г.:
[Image: 234675_orig.jpg]

Ако имаш още въпроси - питай смело. Тук сме бистрили какви ли не детайли от автомобилите, така че почти няма непознато Smile

Успех с избора. Надявам се да съм помогнал с инфото и снимките.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
Двигатели дизел - рено и по-късно волво.
Двигетели бензин - само волво без 1.8 GDI (на Митсубиши е и е 125 к.с. от 1998 година се поставя). Познава се по пластмасовата кора - пише си GDI. Повече информация за двигателите -> ТУК.

За сравнение на бензиновите двигатели:
На волво - бензинови (1.6, 1.8, 2.0, 2.0 Т):
[Image: 234673_orig.jpg]

На митсубиши - бензинов GDI 1.8 125 к.с. - поставя се от 1998г.:
[Image: 234675_orig.jpg]

Ако имаш още въпроси - питай смело. Тук сме бистрили какви ли не детайли от автомобилите, така че почти няма непознато Smile

Успех с избора. Надявам се да съм помогнал с инфото и снимките.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#7
Благодаря много за отговора. Очевидно е Волво двигателя Smile
Много съм се назландисал на една такава, само ме притеснява разхода, но в крайна сметка трябва да си плащаме за екстрите. Понеже въпросната кола е автоматик - има ли нещо което да ме посъветвате специално за автоматиците, което да гледам?
(не ме разубеждавайте от автоматика, това ми е единственото изискване към колата).
Reply

#8
Благодаря много за отговора. Очевидно е Волво двигателя Smile
Много съм се назландисал на една такава, само ме притеснява разхода, но в крайна сметка трябва да си плащаме за екстрите. Понеже въпросната кола е автоматик - има ли нещо което да ме посъветвате специално за автоматиците, което да гледам?
(не ме разубеждавайте от автоматика, това ми е единственото изискване към колата).
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)