The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стара Загора къде сте?

#21
Май се очертава национална среща на 18.11 в София Tongue
Reply

#22
Айдееееее, Кире изгорЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#23
На 16 ти и 17 ти Заралии да не се скатават и да си стоят под Липите.Лично ще намина да ги инспектирам....
Пък и на 17 ти ще ми е необходим допълнителен транспорт до Казанлък.Ще превозваме чупливо за Стойо ....
:mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#24
Cavalera Wrote:Май се очертава национална среща на 18.11 в София Tongue
Лошо няма Wink ,всеки е добре дошъл!
100Y0 Wrote:Айдееееее, Кире изгорЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Да съм изгорял...,колко пък да съм изгорял :mrgreen: ,ще гласуваме бюджет за представителни разходи и готово Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#25
Аз гласувам с две ръце, два крака и една бутилка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#26
Kire,друже ! Това ,че Варна се събира в ПЪРВАТА неделя от месеца е решено не от когото си мислиш !Няма да си правя труда да те открехвам как кога и кой .Просто се надявам да ни навестиш като дойде време за плащане чл.внос-нали ти дължа 2-3 вноски !Лично ще си ги получиш г-н Председателю!
Айде адаш -ти си Big Grin
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#27
Kangalov Wrote:На 16 ти и 17 ти Заралии да не се скатават и да си стоят под Липите.Лично ще намина да ги инспектирам....
Пък и на 17 ти ще ми е необходим допълнителен транспорт до Казанлък.Ще превозваме чупливо за Стойо ....
:mrgreen:

Живот и здраве по него време се очертава да пътувам на североизток,нейде около Шшшшуменското плато Smile . А щом става въпрос за "чупливо" вероятно ще се намерят желаещи Wink .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#28
Kangalov Wrote:На 16 ти и 17 ти Заралии да не се скатават и да си стоят под Липите.Лично ще намина да ги инспектирам....
Пък и на 17 ти ще ми е необходим допълнителен транспорт до Казанлък.Ще превозваме чупливо за Стойо ....
:mrgreen:


Вальо, като си тръгнал що не дойдеш до Хасково, че да пийнем "Финландия"? Пък на връщане си мини през Стара Загора и Казанлък. :mrgreen:
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#29
Добре ще е 1 събиране в Стара Загора
Reply

#30
Очакваме да видим какво ще се случи с датата 11.11.2012г. . Ще има ли среща в Стара Загора няма ли да има или ще има и тук и в Пловдив. Аз и в Пловдив с удоволствие бих дошъл, но на тази дата имам и други задачи и най-вероятно Пловдив няма да е. Днес му се нагледах на него и околията. Някой път и с клубна цел(среща) ще го навестим. Wink



Поздрави,
Иван
Volvo V50 2.0D '08 - Now
Volvo V40 2.0T '01 - Ex
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)