The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помогнете с информация за XC70

#1
Колеги, решил съм да си взема Волво като втора семейна кола, за момента се оглеждам в Три модела XC70, V70 i V50 модели около 2004-2005г, предпочитам бензинови версии.. Най много ми допада ХС70, искам да изчета всичко за различните модификации и двигатели, вариянти на окачване, екстри и всичко важно за автомобила.
Искам да попитам някъде цялата информация има ли я обобщена във форума????
Защото доста търсих но не намерих, книги за моделите, или описани детските им болести ясно и точно. Искам да съм добре подготвен т.к. смятам да си я вкарам колата от австрия и искам като отида да знам точно какво да гледам и проверявам. Смятам и преди да взема Автомобила, да проверя и каква цена ще ми струва поддържането му, т.к. от това което прочетох до тук има не малки разлики в цените на частите(например задните амортесьори за ХС70 при някои от модификациите. Все пак не разполагам с огромни средства и ще опитам да си изисля нещата, до колкото мога :lol:
Така че извинете за идиотският може би въпрос и помагайте с информация.
Ако се намери и кой да ми каже кой мотор и разновидност на ХС70 в този период е най- безпроблемен ще ми спести доста ровене.
Благодаря предварително.
Reply

#2
Точно този модел като че ли не е най популярния, макар че отзивите за модела са по позитивни от по-големия батко XC90. Основно се кара със 200 к.с. турбо-бензин и нафта 163 D5, има и 185 к.с. но след 2006 г.
В мобилето почти всички са с връщани километражи такива коли с под 200 хил. пробег няма но казват че возията им е желязна така че това не е проблем. Почти всички са автомати, а на тоя голям пробег вече си е бъдещ проблем на скоростната кутия според мен.
Аз бих си взел модела след фейслифта 2007, но те започват от 30 хил. лв. така че чакам да им падне цената Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#3
Значи да се ориентирам към автомобил който не е автоматик, т.к не ми е във възможностите модела който е след 2007 г. мерси за информацията.
хайде колего помагайте кажете къде мога да прочета повече информация за тези модели, има ли някъде във форума специализирана секция със техническите данни на тезимодели???
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)