The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лупи на фаровете на S60?

#61
stefi_pavlov Wrote:сега остава да инвестираш и едни 20лв в един спрей пластофлекс и един спрей черен мат, за избелелите пластмaсови лайсни на бронята( при мен вече доста време държи и не се е олюпила боята пи този метод)
и ще стане екстра.
Така е...ще трябва освежаване :mrgreen:

иначе лупите са:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=3149">http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=3149</a><!-- m -->
Като всички и аз сложих такива. Притесняваха ме по големите, дали ще паснат в рефлектора.
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#62
Колега как са лупите ? Виждаш ли разлика в светенето на лупите спрямо рефлекторните фарове ( да не би да свети по-слабо ,по-силно ) ??? То че светлината е насочен е насочена ,но има ли някаква разлика ? Благодаря Smile
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply

#63
Здравейте. Като цяло съм доволен, тъй като снопа светлина е по концентриран и насочен. Не мога да кажа, че светят по силно. Зависи и какви крушки слагаш или съответно ксенон. Важно е също и допълнителната настройка на всеки фар, че да не страдат и тези пред тебе.
Като цяло съм доволен. Препоръчвам лупите, НЕ само за гъзария Big Grin Всеки по сръчен би се справил в поставянето им.
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#64
kraz_extreme Wrote:Колега как са лупите ? Виждаш ли разлика в светенето на лупите спрямо рефлекторните фарове ( да не би да свети по-слабо ,по-силно ) ??? То че светлината е насочен е насочена ,но има ли някаква разлика ? Благодаря Smile
според мен може би светлината на самия асфалт е повече, но факта че не не свети нагоре над линията на лупите създава илюзия че светят по - малко. например преди да сложа лупите с ксенона си карах извънградско без да пускам дълги , в момента си ги щракам нон стоп дълги - къси. просто преди като караш на къси и дърветата около пътя до средата ги осветяваш, а сега всичко над 1,5-2м е тъмница.
p.s. който отваря фарове след това хубаво да ги затвори, защото моя единия се потеше и вчера му дойде времето да го отворя наново и да го затворя с допълнително лепило, естествено след отварянето почистих лупата и сега определено има разлика, за може би вече забравих кога съм ги слагал( може би 2 години). но им давам живот максимум още 2, защото са почнали да матират хрома вътре в тях.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)