The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ареее атака Срещата в София е на 25.03.2007 12.00ч. пред НИМ

Willie Wrote:Еййй Кире, може ли да си поискам и аз едно кръгче? Досега все на по нови модели се мятах, а ми се ще да пробвам нещо по-мъдро МОЛЯ :!: [-o<

виле то там е истината това са истиските волва :lol: рамбаво аабе волво дизаин Smile новите са униклани автомобили но старите на мен ми харесват много поже4е
Reply

Willie Wrote:Еййй Кире, може ли да си поискам и аз едно кръгче? Досега все на по нови модели се мятах, а ми се ще да пробвам нещо по-мъдро МОЛЯ :!: [-o<

виле то там е истината това са истиските волва :lol: рамбаво аабе волво дизаин Smile новите са униклани автомобили но старите на мен ми харесват много поже4е
Reply

Willie Wrote:Така сега, вие мен не ме гонехте, ама аз се опитвах да поддържам темпото на WarOfTheWorlds, който си караше като с (синьо)Волво, а както всички знаем, за капак Fiat Panda водеше колоната и много дърпаше напред, а аз незнаех къде е кръчмата :!: Smile


Хи, хи, човек ще си помисли, че тази Panda може да лети. Smile
Ама Пандата още не съм я научил. Smile
Не ще да се научи и това си е. Smile Само от време на време подхвръква. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]
Reply

Willie Wrote:Така сега, вие мен не ме гонехте, ама аз се опитвах да поддържам темпото на WarOfTheWorlds, който си караше като с (синьо)Волво, а както всички знаем, за капак Fiat Panda водеше колоната и много дърпаше напред, а аз незнаех къде е кръчмата :!: Smile


Хи, хи, човек ще си помисли, че тази Panda може да лети. Smile
Ама Пандата още не съм я научил. Smile
Не ще да се научи и това си е. Smile Само от време на време подхвръква. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]
Reply

V 40 fen Wrote:... Годишните може да ги правим в Пловдив, а майнички?
Я се организирайте там под тепетата, не се излагайте! Както се казваше в близкото минало "С малки суми, но редовно!"....
Добра идея, ама не е ли по-добре да са 4 национални срещи в годината?:-)Ако местото ще е Пловдив - няма да Ви разочароваме с организация.Предлагам есенна и пролетна -в Пловдив(само не и по време на панаира), лятна - във Варна , а "приключване" на годината - в София!:-)


на срещата във ВАРНА ,която е на 1-ви април,смятам да бъзикна ротата,да посрешнем джулаи монинг на КАМЕН БРЯГ.вии какво ще кажете?
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

V 40 fen Wrote:... Годишните може да ги правим в Пловдив, а майнички?
Я се организирайте там под тепетата, не се излагайте! Както се казваше в близкото минало "С малки суми, но редовно!"....
Добра идея, ама не е ли по-добре да са 4 национални срещи в годината?:-)Ако местото ще е Пловдив - няма да Ви разочароваме с организация.Предлагам есенна и пролетна -в Пловдив(само не и по време на панаира), лятна - във Варна , а "приключване" на годината - в София!:-)


на срещата във ВАРНА ,която е на 1-ви април,смятам да бъзикна ротата,да посрешнем джулаи монинг на КАМЕН БРЯГ.вии какво ще кажете?
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Willie Wrote:Искам реванш :!:


Дадено. Избирай със синьото Волво или с Пандата?
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]
Reply

Willie Wrote:Искам реванш :!:


Дадено. Избирай със синьото Волво или с Пандата?
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]
Reply

miro343 Wrote:
V 40 fen Wrote:... Годишните може да ги правим в Пловдив, а майнички?
Я се организирайте там под тепетата, не се излагайте! Както се казваше в близкото минало "С малки суми, но редовно!"....
Добра идея, ама не е ли по-добре да са 4 национални срещи в годината?:-)Ако местото ще е Пловдив - няма да Ви разочароваме с организация.Предлагам есенна и пролетна -в Пловдив(само не и по време на панаира), лятна - във Варна , а "приключване" на годината - в София!:-)


на срещата във ВАРНА ,която е на 1-ви април,смятам да бъзикна ротата,да посрешнем джулаи монинг на КАМЕН БРЯГ.вии какво ще кажете?
аз това вече го мислех като вариянт, но нека да изчакаме да видим дали няма да ме спе нещо
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

miro343 Wrote:
V 40 fen Wrote:... Годишните може да ги правим в Пловдив, а майнички?
Я се организирайте там под тепетата, не се излагайте! Както се казваше в близкото минало "С малки суми, но редовно!"....
Добра идея, ама не е ли по-добре да са 4 национални срещи в годината?:-)Ако местото ще е Пловдив - няма да Ви разочароваме с организация.Предлагам есенна и пролетна -в Пловдив(само не и по време на панаира), лятна - във Варна , а "приключване" на годината - в София!:-)


на срещата във ВАРНА ,която е на 1-ви април,смятам да бъзикна ротата,да посрешнем джулаи монинг на КАМЕН БРЯГ.вии какво ще кажете?
аз това вече го мислех като вариянт, но нека да изчакаме да видим дали няма да ме спе нещо
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)