The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Днеска(17.03.2007) След 11 часа пред НИМ :)

#81
gadnia_metal Wrote:
Kespanok 460 Wrote:
Willie Wrote:И Васе, сори батка, дамите са с предимство (за баланс има предвид) :wink: Big Grin

Вили , Браточка споко доко - ти си с предимство my man Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :lol: :lol:

браво бе, браво, значи така а?? :axe: :argue:
Willie с предимство, а аз когато бях баластра ме изкарахте дебел и че съм прецакал гонката. :pain10: :angry5: Confusedad1:
Ще го запомня това... :ogre: :violent1:


Ха ха ахаххахахахах ....... Щом с мен победи Радо значи тебе няма те усети Big Grin Big Grin
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#82
gadnia_metal Wrote:
Kespanok 460 Wrote:
Willie Wrote:И Васе, сори батка, дамите са с предимство (за баланс има предвид) :wink: Big Grin

Вили , Браточка споко доко - ти си с предимство my man Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :lol: :lol:

браво бе, браво, значи така а?? :axe: :argue:
Willie с предимство, а аз когато бях баластра ме изкарахте дебел и че съм прецакал гонката. :pain10: :angry5: Confusedad1:
Ще го запомня това... :ogre: :violent1:


Ха ха ахаххахахахах ....... Щом с мен победи Радо значи тебе няма те усети Big Grin Big Grin
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#83
Утре го дават лошо времето момчета с тия от моя форум за другата седмица се разбрахме,
(дори да не е толкоз ло6о няма да доидат тия с моторите и няма да е такожа шоу),....

П.С. Ей аз забравих да кажа - бях на газ като се дърпахме Smile мога и по добре Tongue
Reply

#84
Утре го дават лошо времето момчета с тия от моя форум за другата седмица се разбрахме,
(дори да не е толкоз ло6о няма да доидат тия с моторите и няма да е такожа шоу),....

П.С. Ей аз забравих да кажа - бях на газ като се дърпахме Smile мога и по добре Tongue
Reply

#85
Kespanok 460 Wrote:
WarOfTheWorlds Wrote:ИСКАМ ВИДЕОТОООООО.

След като се поуспокоиш от возенето разбира се. Smile Tongue



бате много добре си гинаплескал кефи ме Smile :lol: :lol: :lol: само така
Reply

#86
Kespanok 460 Wrote:
WarOfTheWorlds Wrote:ИСКАМ ВИДЕОТОООООО.

След като се поуспокоиш от возенето разбира се. Smile Tongue



бате много добре си гинаплескал кефи ме Smile :lol: :lol: :lol: само така
Reply

#87
king_pin Wrote:Утре го дават лошо времето момчета с тия от моя форум за другата седмица се разбрахме,
(дори да не е толкоз ло6о няма да доидат тия с моторите и няма да е такожа шоу),....

П.С. Ей аз забравих да кажа - бях на газ като се дърпахме Smile мога и по добре Tongue

и аз с моита баба яга като наплескаь един с един пасат и тои така жикаше "копеле ама аз бех на газ" хаха нема бате просто сме добри :lol: иначе тиа ситроени ме кефат и мен
Reply

#88
king_pin Wrote:Утре го дават лошо времето момчета с тия от моя форум за другата седмица се разбрахме,
(дори да не е толкоз ло6о няма да доидат тия с моторите и няма да е такожа шоу),....

П.С. Ей аз забравих да кажа - бях на газ като се дърпахме Smile мога и по добре Tongue

и аз с моита баба яга като наплескаь един с един пасат и тои така жикаше "копеле ама аз бех на газ" хаха нема бате просто сме добри :lol: иначе тиа ситроени ме кефат и мен
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)