This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Контрол на аудиото от волана ? s40
Здравейте колеги.Имам едно питане.Карам s40 2006 година,и нямам контрол на cd и радиото от волана както и cruise control .Въпроса ми дали ако си намеря волан с копчетата и го монтирам ,контрола на аудиото ще заработи?или трябва да се прекарват кабели? дали всичко си е заложено в завода? за пояснения колата нямаше високочестотните говорители в предните и задните врати,но кабелите бяха пуснати и си закупих само говорителите от морга и работят без проблем.А и за cruise control освен бутоните какво още трябва?Благодаря за вниманието .Поздрви
Цитирай
Thanks given by:
eridan написа:Здравейте колеги.Имам едно питане.Карам s40 2006 година,и нямам контрол на cd и радиото от волана както и cruise control .Въпроса ми дали ако си намеря волан с копчетата и го монтирам ,контрола на аудиото ще заработи?или трябва да се прекарват кабели? дали всичко си е заложено в завода? за пояснения колата нямаше високочестотните говорители в предните и задните врати,но кабелите бяха пуснати и си закупих само говорителите от морга и работят без проблем.А и за cruise control освен бутоните какво още трябва?Благодаря за вниманието .Поздрви

За круз контрола - програмиране в МП и ако няма датчик на съединителя - монтирането му.
Аудио бутоните се свързват към тези за круиз контрола и най вероятно и там програмиране в МП.
Цитирай
Thanks given by:
Купувай смело - аудиото тръгва веднага но за круиза от Мото-пфое искаха към хиляда и нещо. Аз самият бях направил навремето така и сега имам един волан ( без бутоните ) в излишък :-)
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)