The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Варна 01.04.2007 - Среща на класиците в жанра!

#21
Bulgarina Wrote:Big Grin

иаз имах1500 и моя километраж показваше същото.
Но Big Grin започваше от 50 Arrow
от мевдо разбрах,че ще идваш................????
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#22
Bulgarina Wrote:Big Grin

иаз имах1500 и моя километраж показваше същото.
Но Big Grin започваше от 50 Arrow
от мевдо разбрах,че ще идваш................????
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#23
Ако е сериозен - ще дойде! А за резервацията на кръчмата предлагам отсега до сряда най-късно всички желаещи да потвърдят участие. Mога да организирам и баджове за хората, както направиха софиянци.
Дотука знам , че ще дойдат следните типове:
Miro 343, Ico 850, Jasen 440, Zdravko 850, Elkon 240, Mitachi 850, Bulgarina, Kelepender, Winstar, V40 koko, Batsawa, Mevdo.
Ако имат желание моля да потвърдят например Trifonov,Galin dizela и хората от Добрич и Бургас по-рано посетили темата. Както и всички останали - добре сте дошли.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#24
Ако е сериозен - ще дойде! А за резервацията на кръчмата предлагам отсега до сряда най-късно всички желаещи да потвърдят участие. Mога да организирам и баджове за хората, както направиха софиянци.
Дотука знам , че ще дойдат следните типове:
Miro 343, Ico 850, Jasen 440, Zdravko 850, Elkon 240, Mitachi 850, Bulgarina, Kelepender, Winstar, V40 koko, Batsawa, Mevdo.
Ако имат желание моля да потвърдят например Trifonov,Galin dizela и хората от Добрич и Бургас по-рано посетили темата. Както и всички останали - добре сте дошли.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#25
Аз съм там.
Потвърждавам участието си в кръчмата.

Това с километража ти дето започва от 50 не можах да го схвана.
Искаш да кажеш че при 180 на километража всъщност си се движил със 130 ли?
Аз да ти кажа че си имам свидетел на тея километри в час и че километража ми си започва от 0.
Варна - Обзор - 30 мин в неделя в летния сезон в трафик.
Едно ренде 19 ме следваше и когато влязохме във Варна ме спряха на Полиграфията да ми гледат под капака какво имам. Е видяха хорицата - двигател на ЛАДА най-обикновен. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#26
Аз съм там.
Потвърждавам участието си в кръчмата.

Това с километража ти дето започва от 50 не можах да го схвана.
Искаш да кажеш че при 180 на километража всъщност си се движил със 130 ли?
Аз да ти кажа че си имам свидетел на тея километри в час и че километража ми си започва от 0.
Варна - Обзор - 30 мин в неделя в летния сезон в трафик.
Едно ренде 19 ме следваше и когато влязохме във Варна ме спряха на Полиграфията да ми гледат под капака какво имам. Е видяха хорицата - двигател на ЛАДА най-обикновен. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#27
mevdo Wrote:...Mога да организирам и баджове за хората, както направиха софиянци...
Ако искате картончета като нашите, мога да ви ги отпечатам, но не знам как ще стигнат до срещата ви.
Друг вариант е да ви изпратя готовия файл за тях, а вие да си напишете Ник-овете и да си ги разпечатите. Правени са на "Adobe PageMaker 6.5".
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#28
mevdo Wrote:...Mога да организирам и баджове за хората, както направиха софиянци...
Ако искате картончета като нашите, мога да ви ги отпечатам, но не знам как ще стигнат до срещата ви.
Друг вариант е да ви изпратя готовия файл за тях, а вие да си напишете Ник-овете и да си ги разпечатите. Правени са на "Adobe PageMaker 6.5".


Attached Files Thumbnail(s)
   
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#29
Bulgarina Wrote:Аз съм там.
Потвърждавам участието си в кръчмата.

Това с километража ти дето започва от 50 не можах да го схвана.
Искаш да кажеш че при 180 на километража всъщност си се движил със 130 ли?
Аз да ти кажа че си имам свидетел на тея километри в час и че километража ми си започва от 0.
Варна - Обзор - 30 мин в неделя в летния сезон в трафик.
Едно ренде 19 ме следваше и когато влязохме във Варна ме спряха на Полиграфията да ми гледат под капака какво имам. Е видяха хорицата - двигател на ЛАДА най-обикновен. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:



незнам какво да кажа,ама си мисля че или си бил с два карбуратора или с 10 цолови данти. :lol: с моята един единствен път вдигнах 165 и ми се стори ,че откъм мотора стреля пиян руснак с калашник Confusedhock:
аре ше разправяш!!!!!НА СРЕщАТА

ДНЕС ВИДЯХ ес 40-ка бяла ,с датска регистрация.човекът обеща да дойде "ако има време"
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#30
Bulgarina Wrote:Аз съм там.
Потвърждавам участието си в кръчмата.

Това с километража ти дето започва от 50 не можах да го схвана.
Искаш да кажеш че при 180 на километража всъщност си се движил със 130 ли?
Аз да ти кажа че си имам свидетел на тея километри в час и че километража ми си започва от 0.
Варна - Обзор - 30 мин в неделя в летния сезон в трафик.
Едно ренде 19 ме следваше и когато влязохме във Варна ме спряха на Полиграфията да ми гледат под капака какво имам. Е видяха хорицата - двигател на ЛАДА най-обикновен. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:



незнам какво да кажа,ама си мисля че или си бил с два карбуратора или с 10 цолови данти. :lol: с моята един единствен път вдигнах 165 и ми се стори ,че откъм мотора стреля пиян руснак с калашник Confusedhock:
аре ше разправяш!!!!!НА СРЕщАТА

ДНЕС ВИДЯХ ес 40-ка бяла ,с датска регистрация.човекът обеща да дойде "ако има време"
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)