The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Варна 01.04.2007 - Среща на класиците в жанра!

#41
туй лято всички сме варненци ,пък може и КАварненци
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#42
туй лято всички сме варненци ,пък може и КАварненци
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#43
Ти само прати файлчето, пък после гледай снимки от срещата - намислил съм ти една готина изненада!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#44
Ти само прати файлчето, пък после гледай снимки от срещата - намислил съм ти една готина изненада!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#45
мили хора !днес не успях но утре в 12.00 отивам да запазя маса за 15 човека.решението взехме с ъс СЕВДО.дорида се съберем повече --няма да е проблем--кръчмата я знаете --все ще се намери място
Утре пак ще пиша към 13.00 и ще разберете със сигурност.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#46
мили хора !днес не успях но утре в 12.00 отивам да запазя маса за 15 човека.решението взехме с ъс СЕВДО.дорида се съберем повече --няма да е проблем--кръчмата я знаете --все ще се намери място
Утре пак ще пиша към 13.00 и ще разберете със сигурност.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#47
значи хора ---ножа е дървен! места вътре няма.уговорих ме се със сервитьора да направим купона отвън,но завсеки случай иска към 11.00 някой да отиде да потвърди със сигурност.в случай,че напича --масите ще са на слънце ,ако не ---там кадето бяхме миналия път-под навеса.остава да се надяваме на хубаво време!
аз точно в 11.00 водя детето на хор,но ако няма кой ще отида или към 10.30 или 11.30 .пък някой ако е свободен ............да отиде.
(става въпрос за неделята)
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#48
значи хора ---ножа е дървен! места вътре няма.уговорих ме се със сервитьора да направим купона отвън,но завсеки случай иска към 11.00 някой да отиде да потвърди със сигурност.в случай,че напича --масите ще са на слънце ,ако не ---там кадето бяхме миналия път-под навеса.остава да се надяваме на хубаво време!
аз точно в 11.00 водя детето на хор,но ако няма кой ще отида или към 10.30 или 11.30 .пък някой ако е свободен ............да отиде.
(става въпрос за неделята)
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#49
За коя кръчма става въпрос? На 60% съм сигурен,че ще дойда,но знае ли човек,че щефът в последно време много го хапе кучето Big Grin
Искам и аз да помоля за файлчето за баджовете! Предварително благодаря!
The Kingdom of Steel
Reply

#50
За коя кръчма става въпрос? На 60% съм сигурен,че ще дойда,но знае ли човек,че щефът в последно време много го хапе кучето Big Grin
Искам и аз да помоля за файлчето за баджовете! Предварително благодаря!
The Kingdom of Steel
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)